СІМ СТОВПІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

25 квітня цього року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка вперше серед країн СНД відбудеться презентація книги Д-ра Лорен Спіт «ІНТЕЛЕКТ ТА МИЛОСЕРДЯ В ДІЇ. СІМ СТОВПІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ», відомого американського вченого, фахівця у сфері соціального підприємництва та керівника потужного філантропічного фонду «Елфенуоркс». Вона надає яскраві та унікальні приклади соціального підприємництва у США, які є потужним теоретичним і практичним підґрунтям для здійснення довгострокових та ефективних змін в Україні. Ці  приклади можуть бути корисними для тих, хто хоче впроваджувати в життя соціальні зміни.

Фактично, всі методи і прийоми стратегічного аналізу, що використовуються в діловому світі, застосовуються і у сфері соціального підприємництва – різниця лише у термінах. Там, де бізнесмен бачить споживачів, соціальний підприємець – клієнтів, пацієнтів, колег або співгромадян, але в обох випадках кінцевий споживач буде отримувати, в ідеалі, користь від продукту або послуги, а там, де бізнесмен бачить конкурентів, соціальний підприємець бачить потенційних партнерів. Автор книги підкреслює: «Я згодом прийшла до розуміння, що ми можемо бути ініціаторами змін, виступаючи в авангарді з нашими власними програмами. Так само і ваше бачення повинно бути гнучким та еластичним, і адаптуватися в міру зростання вашої рішучості змінити світ». Дійсно, «Сім Стовпів» резонують з щоденними труднощами, з якими стикаються соціальні підприємці у пошуку позитивного балансу між соціальним впливом і комерційною стійкістю – це як поїздка на велосипеді: утримання рівноваги і збереження швидкості. Сьогодні в Україні ми потребуємо книг, які б надавали нам можливість збагнути, що працює, а що ні, і що може бути зроблено для гарантії успіху у спланованому підприємстві. Тому книга Д-ра Лорен Спіт – саме така книга.

Книга Лори Спіт буде доступна на порталі http://www.iir.edu.ua/business_school/ в електронному варіанті з 26 квітня 2017 року, пісня офіційної презентації книги Лори Спіт 25 квітня в ІМВ.

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали