Навчання для соціальних підприємців

Податкове регулювання діяльності соціальних підприємств, що належать до різних суб'єктів приватного права в Україні

 

 

 

Юлія Кірсанова, експерт з питань оподаткування, управління фінансами та організаційного розвитку неурядових організацій України

 

  

 

  

Соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки соціального підприємства спрямовуються на подальший розвиток бізнесу, благодійну діяльність  чи на вирішення гострих суспільних проблем. Соціальні підприємства в Україні є інструментом здійснення благодійності. На даний час в Україні актуальні питання  отримання доходів (прибутків) неурядовими організаціями, зокрема благодійними організаціями, які забезпечують власну діяльність та мають бути направлені на вирішення соціальних проблем.

Ми пропонуємо до Вашої уваги матеріал, який відкриває цикл статей, присвячений  механізмам функціонування соціального підприємництва різних суб’єктів приватного права в Україні.

Ця стаття, в першу чергу, призначена для представників неурядових організацій, зокрема благодійних, які шукають нові дієві інструменти залучення коштів, отримання постійного фінансового надходження незалежного від грантів. Також, матеріали представлені в статті стануть у нагоді для експертів та спеціалістів, що опікуються проблемами оподаткування та обліку соціальних підприємств.

Детальніше...

Де можна навчатися соціальному підприємництву в Україні?

Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» протягом лютого-квітня 2013 року збирав інформацію про навчальні курси/ тренінги, які пропонуються соціальним підприємцям в Україні, та підготував електронний ДОВІДНИК, який стане ще одним вагомим ресурсом для розвитку соціального підприємництва на порталі socialbusiness.in.ua.

Якщо Ви пропонуєте тренінги для соціальних підприємців, а не потрапили до цього Довідника, то заповніть аплікаційну форму і ми додамо ваші навчальні курси.

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали