Події, заходи

Новий проект УФБ шукає викладачів курсу з соціального підприємництва

Проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» шукає викладачів, які читають курс з соціального підприємництва в українських навчальних закладах.

Один з фокусів проекту — розробка та впровадження навчального курсу з соціального підприємництва у вищих навчальних закладах України, який би відповідав сучасним світовим стандартам викладання цієї дисципліни.

17 травня 2018 року Український форум благодійників в рамках проекту проводить воркшоп на тему «Курс «Вступ до соціального підприємництва: досвід викладання в університетах України та світу».

Саме тому команда проекту шукає викладачів, які вже читають цей курс і хотіли б долучитися до процесу його удосконалення, стандартизації, методичного наповнення та передачі широкому колу зацікавлених навчальних закладів.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/aCzN7CxgeaDayaJV2

У разі виникнення додаткових питань звертаєтеся до контактної особи Тетяни Левківської, координатора проекту, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у Facebook.

Детальніше...

Європейський проект розвитку соціального підприємництва стартує в Україні

Розпочинає діяльність новий проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект впроваджується БО «Українським форумом благодійників» спільно з організаціями - партнерами: БО МБФ “Імпакт Хаб Одеса”, ГО “Фонд “Професійний розвиток Запоріжжя”, ГО “Фонд “Професійний розвиток  Харкова”, ГО “Фонд “Професійний розвиток”, Об’єднання “New Door” (Латвія), ГО “Open Coffee Club” (Литва).

Заходи проекту реалізовуватимуться у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, компанією Civitta, креативним простором Часопис, Національним університетом Києво-Могилянська академія та Українським католицьким університетом.

Проект підтримуватиме, популяризуватиме та просуватиме концепції соціального підприємництва як засобу сталого розвитку, інструменту надання якісних товарів і соціальних послуг, підвищення добробуту в Україні. Він триватиме 2,5 роки.

Детальніше...

Соціальне підприємництво, як інструмент для вирішення соціально-економічних проблем

Соціальне підприємництво, як інструмент для вирішення соціально-економічних проблем - одна з основних ідей міжнародної конференції «Соціальне підприємництво як інструмент громадянського суспільства для вирішення соціально-економічних конфліктів викликаних війною», яка пройшла 14 вересня 2017 в Дніпрі. На загальній дискусії були показані приклади успішних соціальних підприємств України, Молдови, Грузії, Вірменії.

Детальніше...

«КУХНЯ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА-V»


13-14 травня 2014 року у Школі соціальної роботи НаУКМА відбудеться 2-денний тренінг «Кухня соціального підприємництва – V: українські рецепти»! Організатор тренінгу – Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Тренер-кухар - Василь Назарук, підприємець, керівник ВРЦ розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», ст. викладач ШСР НаУКМА.

Особливостями Кухні 5-го сезону стануть рецепти вітчизняних успішних соціальних підприємств, майстер-клас від соціального підприємця та майстер клас від працівника комерційного банку.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Витрати, пов’язані із дорогою, проживанням та харчуванням учасники покривають самостійно.

Кількість учасників тренінгу є обмеженою (16 осіб). Для участі в тренінгу просимо заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 08.05.2014 р. на електронну адресу nazaruk@socialbusiness.in.ua

Детальніше...

YouthDay: фестиваль молоді, яка розуміє, що важливо

24 червня 2018р. в Києві, просто неба відбудеться відкритий Ярмарок соціальних підприємств. Громадські організації, урядові програми та всі, хто працює із соціальним підприємництвом, презентують свою діяльність у парку Шевченка на День молоді.

У неділю у центрі Києва громадські ініціативи та соціальні підприємці зможуть розповісти пересічним громадянам чому і як вони допомагають людям. Вони ділитимуться досвідом, знаходитимуть волонтерів і працівників до своїх проектів, будуть читати лекції з молодіжного та соціального підприємництва. Обмінятись досвідом, познайомитись реально, а не лише на сторінках соцмереж, знайти партнерів та нових клієнтів – ось одна з основних задач Ярмарку соціальних підприємств.

Ярмарок діятиме з 10:00 до 19:00 години. З 12:00 до 14:00 Громадський простір запрошує долучитись вас, соціальних підприємців, та усіх активних інноваторів до Prostir Talks – розмови за кавою, де пропонує поговорити про ваші талановиті ідеї – що їм сприяє, що є перепонами, що мрієте принести у життя своїх громад.

Зареєструватись на Prostir Talks - https://goo.gl/hCi9Sa  

До участі у ярмарку - https://goo.gl/TeufA5  

На YouthDayKyiv (детальніше https://www.facebook.com/events/2143467729004613)   у всіх є можливість стати з ними поряд і розказати, наскільки важливо те, чим ви займаєтесь.

Дочірні категорії

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали