Соціальне підприємництво, як інструмент для вирішення соціально-економічних проблем

Соціальне підприємництво, як інструмент для вирішення соціально-економічних проблем - одна з основних ідей міжнародної конференції «Соціальне підприємництво як інструмент громадянського суспільства для вирішення соціально-економічних конфліктів викликаних війною», яка пройшла 14 вересня 2017 в Дніпрі. На загальній дискусії були показані приклади успішних соціальних підприємств України, Молдови, Грузії, Вірменії.

Про можливості розвитку соціальних підприємств в Україні розповідав Василь Назарук - керівник Програми соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund.

Соціальне підприємство «Відкрий себе» давно просуває тему соціального підприємництва в Дніпропетровському регіоні, тому надала велику допомогу в проведенні цієї конференції. Більше 20 міжнародних спікерів, включаючи українських, з 7 країн ділилися своїм досвідом створення соціальних підприємств, розповідали про те, як соціальне підприємництво може посприяти розвитку українського громадянського суспільства та вирішення соціально-економічних конфліктів, які успіхи та поразки можуть стояти на шляху створення СП і як соціальне підприємництво може допомогти активізації населення для вирішення соціальних і економічних проблем.

З вітальним словом до учасників конференції виступив Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Донецьк (офіс Дніпро) Вольфганг Мьоссінґер.

Минула конференція є частиною міжнародного проекту «Подолання наслідків війни разом», який складається з шести ключових тем, одна з яких це «Зниження соціально-економічних конфліктів через соціальне підприємництво». Ця частина проекту імплементується DRA e.V. у співпраці з Фондом Східна Європа, ChildFund Німеччина e.V. та ГО «Країна Вільніх Людей».

Проект «Подолання наслідків війни разом» здійснюється DRA e.V. у співпраці з ГО «Країна Вільніх Людей» і шістьма іншими партнерами проекту з України, Грузії, Вірменії, Росії та Німеччини за підтримки Федарального міністерством закордонних справ Німеччини.

Проект проходить за підтримки Федарального міністерством закордонних справ Німеччини.

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали