І Всеукраїнський Форум соціальних підприємців

Запрошуємо Вас взяти участь у І Всеукраїнському Форумі соціальних підприємців, який відбудеться 14 березня 2013 р. у м. Києві у приміщенні готелю «Русь» за адресою: вул. Госпітальна, 4 (схема проїзду)

 

Соціальне підприємництво – нове явище в Україні. Ідея соціального бізнесу полягає в тому, що максимальна частина прибутку направляється на вирішення гострих соціальних проблем. Досвід розвитку соціального підприємництва у світі, що налічує вже не один  десяток років, свідчить, що такий бізнес з одного боку створює нові робочі місця та дає потужний  поштовх для розвитку малого бізнесу, а з другого – надає підтримку вразливим верствам населення. 

У рамках роботи Форуму соціальні підприємці з України розповідатимуть про те, що вже вдалося зробити їм, буде презентовано каталог соціальних підприємців, кращий міжнародний досвід, а також наявні в Україні ресурси для започаткування та розвитку соціального бізнесу. Учасниками форуму стануть близько 100 представників органів місцевої влади, соціального бізнесу, громадських організацій, а також міжнародні та вітчизняні експерти з соціального підприємництва.

Це захід, який вперше дозволить зібрати соціальних підприємців, щоб познайомитися і обговорити свої нагальні питання; представників влади і депутатського корпусу, щоб побачити підприємців, які поставили соціальні цілі вище за власне збагачення; освітян, щоб зрозуміти навчальні потреби соціального бізнесу; журналістів, щоб висвітлити інноваційні підходи розвитку громад. 

Попередня програма Форуму додається.

Організатор Форуму: Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи». Форум є частиною проекту «Розвиток соціального підприємництва в Україні», що є спільною ініціативою Британської Ради в Україні, Фонду Східна Європа, PricewaterhouseCoopers в Україні, Ерсте Банку та Міжнародного фонду «Відродження».

Акредитація: Василь Назарук

Керівник ВРЦ розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи»

Тел.: 0505492536

Факс: 0444174038

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали