15 травня в Харкові стартує Перша Школа Соціального Підприємництва.

15 травня в Харкові стартує Перша Школа Соціального Підприємництва. До участі в проекті запрошується молодь, що цікавиться даною темою та хоче спробувати свої сили в цьому напрямку.

Мета проекту:
- Поширити ідею соціального підприємництва серед активних молодих людей;
- Розкрити поняття соціального підприємництва як на теоретичному рівні, так і на прикладі зарубіжних та українських проектів;
- Допомогти учасникам проекту розробити свої власні проекти.
Структура проекту:
Проект складається з двох частин: теоретичної та практичної.
Теоретична частина являє собою серію зустрічей, присвячених соціальному підприємництву. Перша зустріч буде відкритою для всіх бажаючих, на ній ми спробуємо відповісти на питання: що таке соціальне підприємництво (СП), які існують моделі СП, продемонструємо яскраві приклади СП в світі. Наступні зустрічі для 15 учасників проекту, що пройшли конкурсний відбір, являтимуть собою презентацію підприємців-практиків, які розкажуть про свій шлях до успішного СП.
Під час зустрічей відбуватиметься відео зйомка з метою поширення презентацій спікерів серед більш широкої аудиторії через мережу інтернет.
Для участі в практичній частині кожен учасник має сформулювати та представити власну ідею СП. З цих ідей компетентне журі обере 3 найбільш цікаві та життєздатні ідеї. Учасники розділяться на 3 команди та продовжать розвивати ці 3 ідеї протягом тижня. В цьому їм допоможуть організатори та запрошені експерти - практики.
Також учасники відвідають майстер-класи з залучення донорів та написання бізнес-планів, маркетингу в соціальних мережах. В кінці тижня кожна команда має представити доопрацьовану ідею в форматі відеоролика тривалістю до 3 хвилин. Команда, якій вдасться найбільш успішно поширити своє відео в соціальних мережах, виграє конкурс проектів учасників.
Проект проходить за підтримкою Voomy Coworking Харків. Головний інформаційний партнер: Освітньо- кар’єрна платформа для молодих професіоналів «ЯППІ».
Організатори: Освітньо – кар’єрний проект «ЯППІ», Humanity in Action, випускники програми FLEX за підтримки Американських Рад з Міжнародної Освіти.

Організатори запрошують першопрохідців та будівників соціального підприємництва в Україні долучитись до проекту та поділитись власним досвідом з учасниками проекту!

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали