«Кухня соціального підприємництва» повертається!

Якщо ви не мали змоги відвідати нашу першу кухню та ознайомитися із усіма особливостями приготування «соціальних страв», тоді у вас з‘являється така можливість! Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» відкриває набір кухарів, що цікавляться ексклюзивними рецептами від нашого шеф-повара!

 

Програма 2-денного тренінгу незмінна: основні засади соціального підприємництва, побудова власного бізнесу, що спрямований на вирішення соціальних цілей та вивчення базових навиків підприємницької та маркетингової діяльності.

Також незмінним залишається і наш провідний шеф-повар Василь Назарук. Його тренерський досвід включає проведення більше 200 тренінгів в Україні та за кордоном. Сертифікований тренер із соціального підприємництва (сертифікат тренінгу для тренерів Британської ради в Україні 2011 р.), підприємець, керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» чекає на вас!

 Тренінг відбудеться 19-20.06.2013 р. у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія» в м. Києві. Участь у тренінгу є безкоштовною. Витрати, пов’язані із дорогою, проживанням та харчуванням учасники покривають самостійно.

Кількість учасників тренінгу є обмеженою (16 осіб). Для участі в тренінгу просимо заповнити аплікаційну форму  та надіслати її до 7.06.2013 р. на електронну адресу nazaruk@socialbusiness.in.ua

 

Підтримка проекту “Створення всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», що виконується громадською організацією «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ», була здійснена Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих ERSTEStiftung та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект виконується в рамках програми «Розвиток соціального підприємництва в Україні», що є спільною ініціативоюБританської Ради в Україні, Фонду Східна Європа,PricewaterhouseCoopers в Україні, Ерсте Банку та Міжнародного фонду «Відродження». 

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали