«КУХНЯ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА-ІІІ»

12-13 листопада 2013 року у Школі соціальної роботи НаУКМА відбудеться 2-денний тренінг «Кухня соціального підприємництва - ІІІ»! Організатор тренінгу – Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Тренер-кухар - Василь Назарук, підприємець, керівник ВРЦ розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», ст. викладач ШСР НаУКМА.

 

Програма тренінгу включатиме: рецепти приготування успішних соціальних підприємств (інгредієнти, спосіб приготування), СПеції, якими можна приправляти, та багато інших СПеціальних кухарських секретів.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Витрати, пов’язані із дорогою, проживанням та харчуванням учасники покривають самостійно.

Кількість учасників тренінгу є обмеженою (16 осіб). Для участі в тренінгу просимо заповнити аплікаційну форму (в додатку) та надіслати її до 01.11.2013 р. на електронну адресу nazaruk@socialbusiness.in.ua

Анонс

Аплікаційна форма 

Підтримка проекту “Створення всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», що виконується громадською організацією «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ», була здійснена Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих ERSTEStiftung та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект виконується в рамках програми «Розвиток соціального підприємництва в Україні», що є спільною ініціативоюБританської Ради в Україні, Фонду Східна Європа,PricewaterhouseCoopers в Україні, Ерсте Банку та Міжнародного фонду «Відродження». 

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали