Конкурс Unilever «Sustainable Living Young Entrepreneurs Award

Якщо Ви бажаєте знизити шкідливий вплив на навколишнє середовище, чи допомогти сім’ям покращити своє здоров’я та благополуччя, чи бажаєте створити мікропідприємства для жінок та вразливих соціальних груп, тоді ініціатива від Unilever для Вас!

Конкурс Unilever «Sustainable Living Young Entrepreneurs Award — цікава можливість для молодих ініціативних підприємців представити свої інноваційні проекти та технології у сфері сталого розвитку суспільства. Якщо Ваша ідея сприяє сталому розвитку суспільства — Unilever із задоволенням підтримає її!

Сім переможців конкурсу отримають фінансову підтримку у розмірі 200,000 євро та індивідуальну програму наставництва від Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) та Ashoka. Один абсолютний переможець отримає  премію Принца Уельського. (HRH The Prince of Wales Young Sustainability Entrepreneur Prize). Усі семеро фіналістів стануть учасниками онлайн-програми та дводенного семінару в Кембриджському Університеті (Великобританії), де провідні світові експерти допоможуть у розробці та розвитку їхніх проектів. 

Основні вимоги для участі у конкурсі:

  1. Учасником конкурсу може бути особа віком до 30 років включно із будь-якої частини світу;
  2. Проектна заявка подається виключно англійською мовою;
  3. Пропозиції повинні вирішувати проблеми у зазначених нижче сферах:
  • Покращення здоров’я та благополуччя

-       вода, санітарія та гігієна

-       харчування

  • Зниження впливу на навколишнє середовище

-       нестача води

-       парникові гази

-       відходи

-       стійке сільське господарство

  • Підвищення рівня життя населення

-       дрібні фермери

-       можливості для жінок

-       мікропідприємства

Заявки потрібно подавати у період з 23 липня до 1 серпня 2014 року в режимі онлайн на сайті the Ashoka Changemakers. Більш детальна інформація за посиланням: http://www.changemakers.com/sustliving2014

 

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали