ТРЕНІНГ «КУХНЯ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»

27-28 січня 2015 року відбудеться 2-денний тренінг «Кухня соціального підприємництва» на підтримку порталу www.socialbusiness.in.ua. Організатор тренінгу – Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» за організаційної підтримки Школи соціальної роботи НаУКМА. Тренер-кухар - Василь Назарук, підприємець, керівник ВРЦ розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», ст. викладач ШСР НаУКМА.

Завдання тренінгу – фінансова підтримка розвитку порталу «Соціальне підприємництво в Україні» (зароблені кошти будуть витрачені на адміністрування порталу протягом 3 місяців).

Кілька цифр про тренінг:

  • Це 1 тренінг у 2015 році і 7 у діяльності ВРЦ розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», який повністю адаптований до українських умов;
  • 10 рецептів вітчизняних успішних соціальних підприємств будуть презентовані під час тренінгу;
  •  2 майстер-класи у структурі тренінгу: від соціального підприємця та представника фонду підтримки соціальних підприємств.
  • 15 різних матеріалів (статті, презентації, підручники) в електронному варіанті отримають учасники тренінгу;
  • По 3 консультації (у т.ч. типовий бізнес-план відповідного напрямку) отримають учасники після тренінгу.

Участь у тренінгу є платною: вартість участі 1 учасника – 400 грн. (+10 грн. комісія банку). Витрати, пов’язані із дорогою, проживанням та харчуванням учасники покривають самостійно. Організатори забезпечують чаєм, кавою і дуже смачним печивом від соціальної пекарні «Булка».

Кількість учасників тренінгу є обмеженою (до 16 осіб). Для участі в тренінгу потрібно заповнити аплікаційну форму та оплатити організацінийй внесок. Форму та реквізити можна отримати, надіславши запит на адресу nazaruk@socialbusiness.in.ua

Контактна особа: Василь Назарук, тел. 044-599-61-59, 050-549-25-36, 063-984-01-02

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали