Лабораторія соціальних новацій

 7-11 липня у Львові відбудеться навчальний модуль для проектів, що перебувають на ранніх етапах розвитку. Ми розшукуємо людей, що прагнуть вирішити конкретну суспільну проблему і максимізувати свій вплив.

Разом з соціальними підприємцями, експертами з різних галузей, 35 учасників  Social Innovations Lab матимуть змогу зануритись в навчальне середовище, що передбачає:

  • Стратегічний супровід проекту – разом з експертами учасники працюватимуть над розвитком проекту, пошуком сталої моделі існування проекту.
  • Створення інновацій та тестування проекту – за допомогою креативних технік учасники працюватимуть над пошуком унікальних підходів та рішень, а також матимуть змогу протестувати свої ідеї. Кращі з них отримають фінансовий міні-грант для реалізації свого проекту.
  • Стратегічний супровід протягом наступного року – передбачає зустрічі з менторами як офлайн, так і онлайн, що допоможе учасникам максимізувати вплив.

Крім того, в рамках Social Innovations Lab відбудеться відкритий лекторій open-air, де кожен зможе заглибитись в тему соціального підприємництва, дізнатись про світові тренди, а також – міжнародний досвід вирішення суспільних проблем, а саме:

  • 7 липня, 18.00-19.30, біля пам’ятнику І.Франку. Відкрита зустріч із громадою Львова «Чому соціальне підприємництво»,зустріч із соціальними підприємцями Львова та України ;
  • 8 липня, 18.00-19.30, біля пам’ятнику І.Франку. Відкрита зустріч «Вплив соціальних інновацій» за участю соціальних підприємців та гостей Лабораторії;
  • 9 липня, 18.00-19.30, біля пам’ятнику І.Франку. Відкрита зустріч «Соціальні інновації у світі та можливість для України»  - про міжнародний досвід розповість соціальний підприємець із Румунії.

Деталі:  http://socialinnolab.com.ua/ 

Лабораторія реалізовується за підтримки відділу громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради.

   Організатори події:

Дія в Україні – середовище, що об’єднує та підтримує тих, хто вирішує важливі суспільні проблеми та позитивно впливає на суспільство. 

Детальніше про подію: https://www.facebook.com/events/1107298965963578/

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали