Розшукуються соціальні підприємства!

Соціальне підприємництво продовжує бути актуальною темою для України. Все більше і більше людей шукають можливостей створити соціальне підприємство, а багато вже і створили. Кожен раз чуючи ідеї та як їх втілюють,  пишаємось і розуміємо, що соціальні підприємці – це незвичайні люди! Вражає поєднання креативності та серйозного підходу до справи. А від спектру послуг, які вони пропонують, голова іде обертом: хтось відкриває цікаві заклади харчування, хтось – благодійні магазини, інші проводять спортивні активності, виготовляють натуральні продукти та вирішують проблему твердих відходів. І все це заради соціальної мети! Цей перелік лише крапля у великому морі, яке вже є в Україні, і про яке мають дізнатись тисячі, а то і мільйони українців.

 

Саме тому, Громадська організація «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ» за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та Pact Inc. проводить опитування щодо актуального стану соціальних підприємств України.

За результатами даного опитування буде підготовлено електронний Каталог соціальних підприємств України 2016 року і розміщено на цьому порталі та на сайті www.wnisef.org. Каталогом зможуть користуватися усі, хто цікавиться соціальним підприємництвом, хто мріє створити своє соціальне підприємство та всі-всі, хто прагне отримувати якісні послуги, купувати хороші товари та при цьому приносити користь іншим.

Для вас, соціальні підприємці, це ще одна чудова нагода і можливість, щоб про вас говорили, вами цікавились та все більше клієнтів обирали саме вас.

Тож, шановні соціальні підприємці! Розкажіть усій Україні про Вашу унікальну ідею, соціальну місію та історію створення соціального підприємства.

Просимо Вас надати інформацію про своє соціальне підприємство, якщо воно відповідає наступним критеріям:

  1. Реєстрація соціального підприємства (незалежно від організаційно-правової форми) на території України
  2. Ведення підприємницької діяльності на території України (на усій або на її частині)
  3. Наявність чітко сформульованої соціальної місії в офіційних документах соціального підприємства
  4. Наявність підтверджуючих документів, що соціальне підприємство вирішує соціальні та/чи екологічні проблеми
  5. Наявність прибутку від підприємницької діяльності (або самоокупність)
  6. Реінвестиція прибутку на соціальні цілі та/або на працевлаштування представників соціально вразливих груп населення
  7.  Публічна звітність соціального підприємства про свою діяльність (дати посилання на сайт, сторінку в соціальних мережах тощо)

Анкета для заповнення доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/maNkkfdY8iqrbhQS2

Заповнені анкети потрібно надсилати до 25 грудня 2016 року.

Контактна особа: Марина Гончарова, тел. 063 364 74 75

.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали