Візит в Україну Лорен Спіт — світового лідера думки у сфері соціальної роботи

21-28 квітня 2017 року з метою сприяння розвитку соціального підприємництва, соціально-відповідального бізнесу, волонтерського руху та благодійності одна із найвпливовіших світових лідерів думки у сфері соціальної роботи — Лорен Спіт (Lauren Speeth) здійснить візит до України. 25 квітня в Інституті міжнародних відносин відбудеться перша серед країн СНД презентація книги Лорен Спіт «Інтелект та милосердя в дії. Сім стовпів для соціальних підприємців» (Intelligence & Compassion in Action, The Seven Pillars for Social Entrepreneurs).

Лорен Спіт супроводжуватиме професор Влад Генін, декан факультету бізнесу, менеджменту та інформаційних технологій Університету Фенікс, проф. Стенфордського Університету (США, Сан-Франциско), співдиректор Центру Міжнародних стратегічних досліджень глобальної політики і міжнародного співробітництва Каліфорнійського університету (Лос-Анжелес, США). 

 

Мета презентації — допомогти волонтерам, соціальним підприємцям, бізнесменам та діячам соціальної сфери у використанні новітніх концепцій та інструментів цього специфічного виду бізнесу. Допомога полягає у профорієнтації, плануванні, тренінгу і практиці управління, що сприятиме успіху нового покоління вітчизняних соціальних підприємців за допомогою «методології Семи Стовпів» та наявного досвіду. Приводом для візиту є видання українською книги Лорен Спіт. Це одна із найважливіших книг, що підтримує соціальних підприємців у всьому світі — впродовж останніх років на п’яти континентах були здійснені подібні заходи.

У 2016 р. в Україні розпочав діяльність Elfenworks Foundation (Силіконова Долина, Каліфорнія, США), який здійснює соціально-відповідальну підприємницьку діяльність, цілями якої є виявлення проблем та створення нових підходів і методик, популяризація найбільш успішних соціальних проектів. Ініціатором і головним консультантом проекту виступив проф. Влад Генін, декан факультету бізнесу, менеджменту та інформаційних технологій Університету Фенікс, проф. Стенфордського Університету (США, Сан-Франциско), со-директор Центру Міжнародних стратегічних досліджень глобальної політики і міжнародного співробітництва Каліфорнійського університету (Лос-Анжелес, США). Базою реалізації проекту обраний ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка. Керівник проекту від української сторони проф. Ступницький О.І. 

Засновницею і виконавчим директором Elfenworks Foundation є Д-р Лорен Спіт, доктор юриспруденції університету Голден Гейт в Сан-Франциско та доктор Богослов'я Університету Бакке Гредуейт (Сіетл, штат Вашингтон), має ступінь MBA, отриманий в коледжі Сент-Мері (сьогодні вона є його Довічним регентом Ради регентів) і ступінь бакалавра психології, отриманий в Міллз Коледжі; є членом Консультативної Ради Центру Джиммі Картера; володіє німецькою, французькою, іспанською, португальською та італійською мовами.

Об’єднавши у 2005 р. команду з соціально-відповідальних підприємців найвищого рівня, з глибоким і всеосяжним досвідом в сферах мультимедіа, комп'ютерних технологій, музики, кіно, управління, права, фінансів, освіти, розвитку людського потенціалу та соціальної справедливості, успішно здійснила низку соціально значимих проектів з Центром Джиммі Картера, Національним центром бідності при Стенфордському університеті, Міллз Коледжем та Коледжем Сент-Мері, що розвивають ідеї соціально-відповідального бізнесу.

Л.Спіт започаткувала у США національний Фестиваль студентських фільмів, що заохочує студентів до створення сценаріїв про соціальну справедливість, супроводжується адвокаційними кампаніями громадських організацій і є унікальним прикладом масштабного впливу культури та соціального бізнесу на вирішення тих чи інших проблем людства. Л. Спіт також є продюсером всесвітньо відомого номінованого на премію «Греммі» медіа-проекту «В гармонії з надією» з щорічним врученням нагород групам та особам, які займаються вирішеннями проблеми бідності в Америці.

У рамках проекту в Україні у листопаді 2016 р. відбувся конкурс, проведений Elfenworks Foundation, серед студентів ІМВ, визначені 4 переможці, які у квітні 2017 р. візьмуть участь фінальному конкурсному відборі для участі у сплаченій Фондом програмі Visiting Scholarship з метою вивчення досвіду США у сфері соціального підприємництва та подальшій праці у цій сфері задля розвитку цієї важливої справи в Україні. 21-28 квітня 2017 р. відбудеться візит Л.Спіт в Україну.

25 квітня в ІМВ відбудеться перша серед країн СНД презентація книги Л.Спіт Intelligence & Compassion in Action, The 7 Pillars for Social Entrepreneurship, («Інтелект та милосердя в дії. Сім стовпів для соціального підприємництва», 2012). Впродовж останніх років на п’яти континентах були здійcнені подібні заходи. Метою презентації перекладеної на українську мову книги є допомога соціальним підприємцям у використанні концепцій та інструментів цього специфічного виду бізнесу, профорієнтації, плануванні, тренінгу і практиці управління, що сприятиме успіху нового покоління вітчизняних соціальних підприємців за допомогою «методології Семи Стовпів» та існуючого досвіду. У ході візиту Л. Спіт матиме низку зустрічей із представниками Уряду України, професорсько-викладацьким складом університетів та інститутів, міжнародними донорськими організаціями, вітчизняними соціальними підприємцями, бізнесменами, студентами.

Акредитація преси (до 24 квітня 15:00):

Сербіна Катерина, голова прес-центру ІМВ

044-481-44-14, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Акредитація гостей ( до 18 квітня 15:00):

Синковець Наталя

044-481-44-14

*** Книга Лори Спіт буде доступна на порталі http://www.iir.edu.ua/business_school/ в електронному варіанті з 26 квітня 2017 року, пісня офіційної презентації книги Лори Спіт 25 квітня в ІМВ.

___________________________________________________________________

Elfenworks Foundation http://elfenworks.org (США, Штат Каліфорнія) та Інститут Міжнародних Відносин КНУ імені Тараса Шевченка http://www.iir.edu.ua/

 

 

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали