Оголошується конкурс на вибір менторів у проект з соціального підприємництва

Партнерами проекту «Подолаємо наслідки війни разом» було організовано два п’ятиденні навчальні модулі для громадських активістів з усієї України на тему: «Соціальне підприємництво, як стратегія дій для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів». Метою тренінгів було навчання громадських активістів навичкам організації та ведення соціального бізнесу як методу вирішення локальних соціальних проблем, які виникли внаслідок війни на Сході України, і подолання конфліктів.

За результатами навчальних модулів 14-ма учасниками зі всієї України були розроблені ідеї соціальних підприємств, з якими вони подаватимуться на конкурс грантів, що буде організований в рамках проекту. Очікується, що результати конкурсу будуть відомі 19 липня. Фінансова підтримка буде надаватися 4-м громадським організаціям на створення соціальних підприємств.

Проектом передбачена менторська підтримка, як для переможців конкурсу, так і для учасників, які не отримають фінансування. Підтримка передбачає консультування з питань створення, розвитку та забезпечення стійкості соціальних підприємств та повинна тривати з 20 серпня до 30 листопада 2017 року.

 

З метою вибору менторів з соціального підприємництва оголошується конкурс.

Завданнями відібраних експертів стане:

 • Участь у експертній комісії у Києві з відбору переможців конкурсу грантів (середина липня).
 • Надання загальної консультації для учасників, які не отримали фінансування та рекомендацій з доопрацювання проектів. Загальна тривалість – 8 годин.
 • Надання дистанційних індивідуальних консультацій для учасників, які не отримали грант. Загальна тривалість – 10 днів (по 8 годин).
 • Надання дистанційних індивідуальних консультацій для учасників, які отримали фінансування. Загальна тривалість – 8 днів (по 8 годин).
 • Візити до 4-х організацій – переможців конкурсу та надання очних консультацій.
 • Ведення журналів консультацій.
 • Складання звітів за результатами консультацій та візитів.

До участі в конкурсі запрошуються експерти чи групи експертів. Для цього необхідно подати скановану заявку з підписом та печаткою (за наявності печатки).

Заявка повинна включати наступні пункти:

 • Контактна інформація експертів;
 • Опис кваліфікації заявників у сфері соціального підприємництва, включаючи попередній досвід надання консультацій для соціальних підприємців на етапі становлення бізнесу;
 • Запропонована вартість послуг та порядок розрахунку бюджету.

До заявки просимо додати наступні документи:

 • Резюме експертів, що повинно включати інформацію про основну і додаткову освіту, досвід роботи у сфері соціального підприємництва та консультування бізнесу.
 • Реєстраційні документи, у випадку, якщо подається юридична особа, зокрема: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків.
 • Контакти осіб, які можуть надати рекомендації.

Критерії вибору експертів:

 • Досвід надання консультацій з різних аспектів ведення соціального бізнесу. розробки та проведення навчальних програм у сфері медіації, діалогів, ненасил
 • Практичний досвід у сфері соціального підприємництва.
 • Реалістичність бюджету.

ФСЄ залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем конкурсу.

Останній термін подачі заявок – 22 червня 2017 р.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 30 червня 2017 р.

Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з темою «Тендер на вибір менторів з соціального підприємництва».

Питання щодо цього оголошення про конкурс можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу менеджера проектів Ольги Шаварової: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Компонент «Соціальне підприємництво, як ефективний інструмент громадянського суспільства для врегулювання соціально-економічних конфліктів в пост воєнному просторі» виконується ДРА,  Фондом Східна Європа, ChildFund Deutschland e.V. та ГО «Країна вільних людей», і є частиною Проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який виконується ДРА та фінансується Міністерством Закордонних Справ (МЗС) Федеративної Республіки Німеччини.

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали