Лабораторія соціального підприємництва: X Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

Шукаєте можливість працювати на себе та водночас з користю для суспільства? Не знаєте, як залучити кошти на благодійність та ні в кого їх не просити? 22 лютого 2018 року в рамках Х Міжнародної конференції Українського форуму благодійників працюватиме секція «Лабораторія соціального підприємництва». Уже традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Оскільки соціальне підприємництво в Україні стає трендом, а в Європі та США цей бізнес вже давно є джерелом фінансової незалежності для благодійних організації, мета заходу – популяризувати ідеї соціального підприємництва та його впливу на благозміни в українському суспільстві.

 

Основні завдання :

 • поширити інформацію про кращі світові приклади ведення соціального бізнесу;
 • знайти ефективні механізми підтримки соціального підприємництва в Україні;
 • мотивувати ключових учасників , зокрема благодійні організації, займатися розвитком цього напрямку. 

Питання для обговорення:

 1. Законодавче забезпечення соціального підприємництва в Україні;
 2. Як, завдяки і всупереч чому соціальне підприємництво ефективно працює за кордоном?
 3. Фінансова абетка соціального підприємництва: бізнес-план, залучення інвестицій, вихід на окупність, співпраця з банками.

Учасники конференції:

 • Ніколас Мурігу (Швеція), співзасновник KalmarCo-workingspace (Швеція);
 • Діана Лапкіс (Латвія), директор та співзасновниця Міжнародного акселератора соціального підприємництва New Door;
 • ВипусникиМіжнародної школи соціальних підприємців SELab (школа є спільною ініціативою Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEEEP – Social Entrepreneurship Experience Exchange Project за підтримки Swedish Institute).

 Також програма конференції передбачає інші секції:

 • Панельні дискусії щодо ролі благодійного сектору в реформуванні медицини та соціальної сфери в Україні, а також інновації в IT-галузі та ефективності державної політики в досягненні Цілей сталого розвитку.
 • Серію корисних воркшопів та тренінгів для неприбуткових організацій, їх активістів та керівників за участю досвідчених тренерів, які вже готові поділитися секретами свого успіху.

До участі запрошуються соціальні підприємці, представники благодійних і громадських організацій та ініціативні групи населення.

Участь у конференції передбачає реєстраційний внесок, який складає 400 грн. УВАГА! Оплата готівкою під час проведення заходу прийматися не буде. Участь у Конференції можлива тільки за умови безготівкового розрахунку.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ за посиланням http://events.ufb.org.ua. Не пропустіть, адже кількість місць обмежена.

Інформацію про спікерів та детальну програму заходів відслідковуйте на сайті конференції: http://events.ufb.org.ua/ або на ФБ: https://www.facebook.com/UkrForumBlag/.

За додатковою інформацією пишіть на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали