Тренінг для соціальних підприємців у Боярці

20 соціальних підприємців чи зацікавлених розвивати соціальний бізнес людей взяли участь у тренінговій програмі «Розвиток соціального бізнесу» в місті Боярка (Київська обл.).

Учасниками програми стали підприємці, студентська молодь, представники громадських організацій, мешканці міста, які підтримують ідеї соціального підприємництва, та мають наміри створення соціальних підприємств у місті. Всього від бажаючих прийняти участь  було подано 35 заявок. У тренінговій програмі регулярно приймають участь біля 20 учасників. Вже відбулось 4 тренінги, перший – 6 жовтня, останній призначено на 17 листопада. Тренінг проводився за підтримки міського голови Тараса Добрівського в рамках заходів міської цільової Програми підтримки розвитку підприємництва на 2012 р.

 

Загалом за час роботи проекту «Сприяння розвитку соціального підприємництва в Україні» з 2010 по 2012 рік було проведено ряд тренінгів по розвитку соціального бізнесу в Києві, Донецьку, Львові, Одесі, Сімферополі та Севастополі, Миколаєві, Житомирі і тепер у Боярці. При цьому, тренінги та програми націлені на підтримку розвитку соціального бізнесу, що проходять в Севастополі, Миколаєві, Житомирі та Боярці відбуваються за ініціативи місцевої громади, бізнесу чи державних органів. «Ініціативи, що прияють розвитку соціального бізнесу, вийшли за ресурсні та фінансові рамки проекту і тепер розвиваються за підтримки локальних громад. Це свідчить про актуальність та необхідність соціального бізнесу, який зможе вирішувати проблеми місцевих громад і при цьому підтримувати власний стабільний розвиток завдяки ефективній бізнес-діяльності», – пояснюють стратегію поширення ідей соціального бізнесу ініціатори проекту «Сприяння розвитку соціального підприємництва в Україні».

Коментарі:

Додати новину

Довідник

YouTube-канал

http://www.youtube.com/user/SocialEnterpriseOrg

Нас підтримали