Соціальне підприємництво – термін, навколо якого ще багато запитань і все тому, що у світі досі не існує єдиного визначення даного терміну. Проте починаючи поглиблюватись у цю тему, розумієш важливість та необхідність такого виду діяльності як головної складової розв'язання соціальних проблем. Тому головним мотивом повинно бути прагнення допомогти та покращити життя тих людей, які знаходяться у соціально вразливому становищі, створити для них сприятливі умови та можливості для реалізації.
З особистих спостережень, прийшла до висновку, що «бізнес» в певний час приходять до необхідності мати соціальну складову. А ті хто працює в громадському та благодійному секторі, починають розуміти, аби ще більше допомогти іншим, потрібен не тільки свій час та ресурс, а і гроші, тому найбільш оптимальних для них стає створення підприємництва, яке буде приносити прибуток та допомагати у розв'язання соціальних питань.
Дуже чудовий досвід вдалось отримати під час проходження Школи соціального підприємництва в Одесі, де була можливість ознайомитись з головними питаннями створення підприємництва, на практиці пропрацювати всі складові канви бізнес-моделі, прокачати свої навички у «партизанському маркетингу» та розширити своє уявлення «соціальне підприємництво» в Україні.
Ну і на завершення хотілось би взяти слова Генрі Форда, що головним для підприємців є прагнення довести, що надання послуг іде поперед прибутку і що той вид бізнесу, який робить світ краще, є шляхетною професією.
Тому бути соціальним підприємцем це не тільки приємно, а й шляхетно.