Онлайн-консультація з організаційних, фінансових та юридичних аспектів заснування та провадження соціального підприємництва в Україні працює на порталі https://socialbusiness.in.ua завдяки проєкту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за підтримки ЄС.
Відгуки користувачів, консультантів, оглядачів
Як поставити запитання і отримати відповідь, інструктує "Громадський простір".
Про фахових юристів, маркетологів і фінансистів, які працюють у консультації соціальних підприємців, розповідається на сайті Офісу розвитку МСП, постійного консультативно-дорадчого органу при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Інтернет-видання "Медіум" у добірці успішних кроків для створення соціального підприємства радить "звернутися до профільних організацій, наприклад на платформі Socialbusiness.in.ua можна поставити будь-яке питання стосовно соціального підприємництва і абсолютно безкоштовно отримати онлайн консультацію фахівців".
"Було дуже корисно отримати відгук експерта про наш кейс. Намітили певні кроки, які б допомогли нам покращити роботу бізнес-складової. Дуже дякую за таку чудову можливість", - відгукується про консультацію з Артемом Корнецьким Анна Іванічева із соціального підприємства "Майстерня мрії".
Студенти Харківського національного університету будівництва та архітектури, які прослухали курс із соціального підприємництва у першому семестрі 2019-2020 навчального року, користувалися матеріалами онлайн-консультації #SocialBusinessInUA, готуючись до контролю знань відбувся у формі відкритої презентації проєктів соціальних підприємств.
"Реєструйтеся на порталі Соціальне підприємництво https://socialbusiness.in.ua, тисніть кнопку запитати і незабаром ?? отримаєте БЕЗКОШТОВНО кваліфіковану відповідь ?♂️ ?? фахівця з правових, фінанансових питань або бізнес-процесів", - радить програма навчання, працевлаштування, підприємництва "Карітасу України" Career for New Life.
"Я дуже радію, що про соціальне підприємництво зараз можна без проблем проконсультуватися, є гарні можливості для початку гарної справи. А ще років п'ять назад, а можливо і більше ми вичитували безліч законів, щоб проаналізувати, які в Україні є можливості для соціального підприємництва. Суспільство рухається вперед, супер", - відгукується про нашу онлайн-консультацію Надія Романюк, засновниця ТОВ "Перший бухгалтерський центр" в коментарі до публікації фейсбук-сторінки "Соціальне підприємництво" на основі матеріалів консультації.
"Дуже цінна інформація", - пише засновниця соціального підприємства Ba&Di Freelance Галина Плотницька у відповідь на публікацію-підсумок найпоширеніших запитань до юриста онлайн-консультації Максима Стрельчука за півроку.
"Ваші запитання обов'язково розглянуть і ви отримаєте відповідь. Дякую Європейському Союзу за те, що підтримав таку можливість , як онлайн-консультація для соціальних підприємців", - заохочував продовжувати цікавитись аспектиами соціального бізнесу післ сесії-запитань-відповідей на своїх вебінарах під час карантину Юрій Манжос, бізнес-консультант і засновник соціального підприємства "Освітогра".