Вхід Реєстрація

Дитячий клуб Alpha Generation Kids Club

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Дитячі товари та послуги, Культура та мистецтво, Освіта, Сфера послуг
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг, Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Діти і молодь, Жінки
  • Дата заснування: 01.09.2015
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Підприємство надає послуги по догляду за дітьми молодшого шкільного віку. Надає можливість дітям вивчати художнє мистецтво, англійську мову. Допомагає опанувати предмети шкільної програми.

Послуги

Допомога жінкам в розвитку та освіті дітей.

Місія підприємства

Надати дітям містечка альтернативну від державної можливість займатися художнім мистецтвом, вивчати англійську мову, займатися вивченням шкільних предметів з радістю та бажанням. Все це у межах свободи вибору. У перспективі мета - перетворити дитячий клуб у школу, де діти будуть розвивати навички художньої майстерності та вивчати шкільні предмети, особливо математику, ораторське мистецтво, розвивати аналітичне та критичне мислення.

Історія створення

Я - засновник підприємства, мати двох дітей, працювала у іншому місці, яке розташоване на відстані 30 км від нашого маленького містечка. Весь час відчувала, що не маю можливості приділяти достатньо уваги розвитку своїх дітей. Хотілося, щоб діти ходили в художню школу, але вона в нашому місті дуже маленька, усіх дітей не брали. В інші гуртки водити дітей не мала можливості через браку часу. Допомагати робити уроки вечорами дітям дуже складно, але ж вони вже заморені. У 2015 році виникла ідея, що та послуга, яка мені була потрібна, а саме для працюючих матерів, забезпечити після шкільних навчань вивчення уроків та займатися їх розвитком у різних напрямках.

Історія успіху

За час роботи дитячого клубу близько 600 дітей мали та мають можливість підтягнути або наздогнати англійську мову. Діти мають можливість попробувати себе у різних галузях мистецтва: працює художня студія, група розвитку, група продовженого дня. За бажанням діти вивчають математику, українську мову. Всі ці послуги є доступними по ціні, тому що починали ми з 20 грн за годину, а група продовженого дня робила і по 15 грн. На підприємстві працюють вразливі щодо гарантованого працевлаштування особи: з обмеженими можливостями, молоді спеціалісти, люди передпенсійного віку.

Реалізація місії підприємства

Усі працівники розуміють свою роль у вихованні наших дітей. Тільки їхній ентузіазм та віра в важливість нашої роботи дозволяє нам триматися, але ж це дуже важко. Не вистачає оборотних коштів, немає можливості закупити сучасне обладнання.

Прибуток та фінансові показники

Підприємство не має прибутку. Ми працюємо за рахунок поточних оборотів та фінансування засновником.

Вплив діяльності

Наша діяльність має таку специфіку, яка не дає можливості провести вимірювання. Але дивлячись на тих дітей, які ростуть з нами всі ці три роки, ми бачимо, як вони розквітають, стають більш соціалізованими, стають впевненими в собі в напрямках малювання, вивчення мов, ми отримаємо підтвердження правильності своєї місії.

Записів не знайдено

Редактори

Жанна Грига Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю