Вхід Реєстрація

“ДивоГра” SBinUA

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Видавнича діяльність, Дитячі товари та послуги, Освіта, Соціальна діяльність незахищених груп
  • Тип соціального підприємства: Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Діти і молодь, Люди з особливими потребами
  • Дата заснування: 04.09.2015
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

“ДивоГра” – це соціальне підприємство. З 2015 року команда проєкту розробляє та видає книжки та ігри для розвитку мовлення у людей з розладами спектра аутизму та мовленнєвими порушеннями. Ми – фахівці з розвитку дітей: педагоги, психологи та філологи. Ми віримо, що можливість отримати знання вчасно – це найважливіше у розвитку людини, тому адаптуємо книжки та ігри, щоб відкрити світ літератури дітям з порушеннями мовлення, розладами спектра аутизму тощо та надати підтримку дорослим у розвитку навичок комунікації.

Послуги

Ми розробляємо ігри та книжки, за якими діти з діагнозом аутизму та мовленнєвими порушеннями навчаються читати, розмовляти і спілкуватись. Видання "ДивоГра" адаптовані за допомогою засобів альтернативної і додаткової комунікації (АДК) - піктограм. Кожне видання "ДивоГра" містить спрощений текст, кожне слово тексту супроводжується піктограмою (картинкою-символом), щоб діти могли зрозуміти історію за картинками. Крім того, фахівці "ДивоГра" регулярно проводять освітні вебінари та майстер-класи з розвитку мовлення та навичок комунікації.

Місія підприємства

Нашою метою є: 1. Вільний доступ до знань для людей з порушеннями мовлення та читання. Ми впевнені, що це допоможе людям з інвалідністю досягти автономії і водночас взаємодіяти з іншими. 2. Популяризиція культури використання засобів альтернативної і додаткової комунікації (піктограм) у навчанні та побуті дітей з аутизмом і порушеннями мовлення. 3. Формування спільноти фахівців та батьків дітей з особливими освітніми потребами.

Історія створення

У 2015 році психолог Ганна Усатенко заснувала підприємство з соціальною метою: видавати книжки та розробляти ігри, щоб допомагати людям у розвитку. Нині з "ДивоГра" співпрацюють логопеди, філологи, педагоги та ілюстратори, щоб найкраще адаптувати видання для людей, які потребують підтримки мовлення.

Історія успіху

З кожним роком ми ростемо та розвиваємось. Більше про історії успіху, відгуки від наших читачів та статті про нас у ЗМІ - читайте на нашому сайті http://www.dyvogra,com Активне посилання вище.

Реалізація місії підприємства

Насьогодні ми: - розробили 28 продуктів для розвитку мовлення та комунікації, - провели 74 безкоштовні лекції та семінари, - які зібрали понад 18 тисяч переглядів, - понад 5 тисяч дітей займаються за нашими виданнями, - понад 50% нашої команди - фахівці з мовленнєвого розвитку. І ми не плануємо зупинятись! Наразі у нас в розробці 3 видання для розвитку мовлення, підготовка до сертифікованого курсу лекцій та ще 4 проєкти.

Прибуток та фінансові показники

Більше 10 % прибутку "ДивоГра" йде на створення посібників для людей з діагнозом аутизму. Купуючи продукцію соціального підприємства “ДивоГра”, ви підтримуєте розробку розвивальної літератури для людей з порушеннями мовлення.

Вплив діяльності

Наші реалізовані проєкти: 1) Ми провели успішну благодійну акцію та зібрали кошти на 35 книжок, які подарували організаціям, які опікуються дітьми з аутизмом 2)У співпраці з ТОВ “ХУАВЕЙ УКРАЇми провели безкоштовний курс вебінарів для батьків та фахівців на тему ““Альтернативна та додаткова комунікація. Можливості для терапії та соціальної інтеграції людей з розладами спектра аутизму і порушеннями мовлення” 3) Ми ініціювали благодійну акцію "Подаруй книгу дитині з аутизмом" та закликаємо небайдужих долучитись та подарувати дітям з аутизмом можливість спілкуватись, комунікувати та адаптуватись до суспільства. Долучайтесь до акції на нашому сайті (активне посилання вище).

Записів не знайдено

Редактори

Світлана Падун Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю