Вхід Реєстрація

Dzin Space

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Екологія, Інше, Культура та мистецтво, Освіта, Переробка відходів, Сфера послуг, Туризм, Фізична культура
  • Тип соціального підприємства: Інше
  • Заради кого працюєте: Громади, Інше
  • Дата заснування: 01.06.2019
  • Організаційна форма: НПО
Про підприємство

Dzin Space – це освітній ретритний простір для семінарів, форумів, фестивалів та екодружніх проєктів. Він розташований у затишній локації в близькому контакті з природою Карпат. З вершини пагорба, де знаходиться Dzin Space, відкривається неймовірний краєвид, де вічнозелений ліс поєднується зі свіжістю гірських потічків та ароматами диких квітів. Цей унікальний простір створюється спільними зусиллями людей з різних куточків світу.

Послуги

Dzin Space – це ретритно-фестивальна платформа, освітній центр, затишне місце серед незайманої природи Карпат. Ви не тільки можете взяти участь в наших чарівних івентах, таких як: ретріти, фестивалі, семінари, тімбілдинги, дитячі табори і всілякі еко заходи, а й організовувати їх разом з нами!

Місія підприємства

Наша місія – створити місце, де люди мали би змогу жити стало, в гармонії з природою та самими собою, у співтворчості, у можливості для самовираження. Зараз ми сфокусовані на спорудженні необхідної інфраструктури для таких активностей, як фестивалі, майстер-класи та ретрити. Ми відкриті також до нових форматів та експериментів. Вся наша діяльність спрямована на розвиток розуму, тіла та серця в гармонії з нашою планетою. Наше гасло - «Будьте тією зміною, яку ви хочете побачити у світі»

Історія створення

Пару років тому, після тривалих подорожей світом та пізнавання різних культур, двоє молодих хлопців придумали ідею побудувати мирну, міжкультурну та екологічну спільноту, де ми б примножували щастя та творчість. З цією думкою в нашому серці ми створили пілотний проект, знайшли прекрасне місце в Карпатах, запросили волонтерів з усього світу та створили простір для занять йогою та організували фестиваль екстатичного танцю. Це пройшло так добре і з настільки хорошими відгуками, що було зрозуміло, що простір повинен бути створений постійним і стати центром для рекреаційних, мистецьких, наукових та екологічних проектів. Отже, у 2020 році ми розпочали значно ширший проект із великою кількістю переваг для всіх учасників, донорів, волонтерів та нашої матері Землі. Основою нашого проекту є волонтери, які роблять це все можливим. Вони займаються кожним завданням, починаючи від побудови купола та юрт, до приготування їжі та декору.

Історія успіху

Наша історія успіху дуже проста. Ми робимо все від щирого серця і даємо змогу розвиватися кожному, хто проходить через наш простір. Чудове місце розташування та унікальні люди поряд роблять наш проект успішним.

Реалізація місії підприємства

В майбутньому ми плануємо використовувати джерела альтернативної енергії для оснащення простору, зайнятися екологічним фермерством, а також збудувати постійні споруди, які можна використовувати і взимку, та розвивати пермакультуру. В 2019 році ми вже провели кілька успішних заходів, серед яких Фестиваль екстатичного танцю (Ecstatic Dance Festival) на більш ніж 100 людей. Нам подобається йога, масаж, медитація, чайні церемонії, контактна імпровізація, гончарне мистецтво та різьба по дереву, і все, що ви готові привнести в наш спільний простір. В 2020 році в нашому просторі були організовані такі події, як свято-містерія Івана Купала, різні вікенди та ретрити з йоги, цигуну, танців та інших практик. Також будуть організовані Ecstatic Dance Festival, Лісний AvatarFest (фестиваль з йоги), Чао Дао (чайний фестиваль) та Microcosm (фестиваль масажу).

Вплив діяльності

Завдяки нашому простору активізується громадська діяльність, популяризується ідея сталого розвитку, розвивається рух інтернаціонального волонтерства, а також підсилюється колаборація між українськими митцями та митцями з інших країн, дослідниками, культурними експертами через організацію програм мобільності задля міжкультурного обміну. Крім того, наш простір дає місце і можливість організовувати різного виду проєкти.

Записів не знайдено

Редактори

Dzin Space Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю