Вхід Реєстрація

ГО “Громадська спілка соціальне підприємство Центр реінтеграції”

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Інше
  • Тип соціального підприємства: Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Пацієнти
  • Дата заснування: 15.06.2015
  • Організаційна форма: НПО
Про підприємство

Соціальне підприємство створено з метою надання нових робочих місць для представників уразливих груп населення та отримання прибутку на підтримку напрямків роботи організації. Соціальне підприємство має два напрями роботи: 1. Ремонт та виготовлення зручних, якісних та стильних за дизайном м'яких меблів. 2. Швейний цех (пошиття на замовлення) Наші продукти: М'які меблі на замовлення; Одяг, білизна, воєнна форма та інше (на замовлення)

Послуги

Соціальне підприємство має два напрями роботи: 1. Ремонт, реставрація та виготовлення зручних, якісних та стильних за дизайном м'яких меблів. Щоб задовольнити потенційних споживачів різного рівня фінансової спроможності. 2. Швейний цех - пошиття на замовлення та індивідуально одягу, білизни, воєнної форми, тощо; 2 М'які меблі на замовлення.

Місія підприємства

Соціальне підприємство було створено з метою вирішення соціально важливих питань та забезпечення сталості надання послуг для уразливих груп населення за рахунок прибутку.

Історія створення

2010 р. – працюючи в місцях позбавлення волі, ми побачили потребу людей, які звільняються - це відсутність паспортів, тимчасової реєстрації, місця проживання та ресоціалізації. Так у 2011 році на базі БО "Від серця до серця" був створений Центр реінтеграції для безпритульних осіб, та осіб які опинилися в складних життєвих обставинах в тому числі жінки (які постраждали від насилля чи торгівлі людьми) і це була відповідь на потребу у відновленні соціального життя. В процесі, коли людей, які користувалися послугами Центру ставало все більше, цільові групи збільшувалися (внутрішньо переміщені особи, безпритульні, жінки з дітьми, які опинилася в складних життєвих обставинах, потерпілі від торгівлі людьми та інші) постало питання - утримання та працевлаштування мешканців Центру після процесу адаптації. 2013 рік отримали фінансову підтримку від місцевої влади на часткову підтримку Центра та створення соціального підприємства на його базі з метою ресоціалізації та працевлаштування мешканців Центру. Соціальне підприємство на початку виглядало, як майстерня, яка була створена, при Центрі реінтеграції для безпритульних осіб та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі у 2013 році. Згодом, у 2015 році виникла ідея створити окрему громадську організацію - ГО " Громадська спілка соціальне підприємство Центр реінтеграції" засновником якої стала БО "Від серця до серця".

Записів не знайдено

Редактори

Наталія Несват Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю