Вхід Реєстрація

Іграшки зі Схрону

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Дитячі товари та послуги
  • Тип соціального підприємства: Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Учасники АТО та їхні родини
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

"Іграшки зі Схрону" - соціальний бізнес Центру для учасників АТО "Бандерівський Схрон". Центр працює як “Будинок Ветерана” - місце, де ветерани у кризових ситуаціях мають можливість тимчасового проживання. Щоб забезпечити стале фінансування Центру, та як один з напрямків соціальної адаптації, команда Центру започаткувала соціальне підприємство - столярну майстерню, в якій виготовляються іграшки та предмети інтер'єру. Майстерня Центру виготовляє дерев'яні екологічні дитячі іграшки - фігурки тварин; різдвяні та великодні предмети декору; свічники; декор на патріотичну тематику. Ми постійно розширюємо асортимент. Виготовлені з деревини листяних порід, більшість наших виробів є абсолютно безпечними для дітей від наймолодшого віку. Прибуток спрямовується виключно на потреби Центру - утримання Будинку Ветерана та розбудову Центру.

Послуги

Дерев'яні екологічні дитячі іграшки - тематичні серії фігурок тварин та птахів (лісові, свійські, африканські тощо); предмети декору, зокрема різдвяні та великодні, свічники, декор на патріотичну тематику. Ми постійно розширюємо асортимент. Виготовлені з деревини листяних порід, фігурки тварин оброблені льняною олією з воском, що робить їх абсолютно безпечними для дітей від наймолодшого віку. Предмети декору розписані акриловими фарбами та вкриті акриловим лаком.

Місія підприємства

Наша місія має три складові: фінансова підтримка Центру для учасників АТО "Бандерівський Схрон"; працевлаштування ветеранів; соціальна адаптація та реабілітація ветеранів через творчість, трудотерапію, навчання новій справі

Історія створення

Ідея Центру виникла у ветеранів, засновників Схрону, з їх перших аматорських спроб роботи з деревом. Від заснування Центру у 2016 році ми йшли до створення та запуску майстерні восени 2019 року.

Історія успіху

За час існування майстерні ми розробили й продовжуємо розширювати різноманітний асортимент виробів, напрацювали технології, зацікавили ветеранів, які перебувають у Будинку ветерана, столярною справою.

Реалізація місії підприємства

Робота з деревом в якості арт та трудотерапії допомагає подоланню болісних спогадів та думок, сприяє відновленню дрібної моторики, що в свою чергу сприяє активації клітин головного мозку. Робота майстерні організована таким чином, щоб кожен ветеран міг долучитись до певних процесів виробництва, незалежно від наявності попереднього досвіду. Прибуток, отриманий майстернею, дозволяє покривати певні статті витрат на утримання Будинку ветерана

Прибуток та фінансові показники

Прибуток спрямовується виключно на потреби Центру - утримання Будинку Ветерана та розбудову Центру

Записів не знайдено

Редактори

Наталія Черній Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю