Вхід Реєстрація

Консалтингова компанія “Synergy Development Consulting”

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Інновації, Інше, Освіта, Розвиток території, Сфера послуг
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг, Працевлаштування вразливих груп, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Жінки, Переселенці, Учасники АТО та їхні родини
  • Дата заснування: 19.01.2017
  • Організаційна форма: ТОВ
Про підприємство

В рамках своєї мети та статутної діяльності ТОВ "Synergy Development Consulting" надає консультативні послуги з питань стратегічного розвитку та синергії громадянського суспільства, приватного та державного сектору. За рахунок отримання прибутку від надання платних послуг, організація надає можливість громадським ініціативам та новоствореним НДО отримувати технічну, консультативну, менторську та інформаційну підтримку за соціальними цінами.

Послуги

В переліку наших послуг: - Стратегічне планування - Маркетингові дослідження - Розробка і супровід проектів для неприбуткових організацій - Розробка і супровід бізнес-проектів - Управління проектами - Залучення фінансування - Бізнес-консалтинг - Пошук партнерів для бізнесу. Наданий рівень і спектр послуг "Synergy Development Consulting" з впевненістю можна назвати підтримкою повного циклу. Cаме тому ми ставимося до кожного клієнта як до рівноправного партнера в довгостроковій перспективі.

Місія підприємства

Наша місія в поширенні культури сталого стратегічного розвитку та синергії громадянського суспільства, приватного та державного сектору. Компанія вбачає свою мету в донесенні важливості співробітництва в проектах розвитку бізнесу, громадянського суспільства та муніципалітетів. За результатами нашої роботи знання та вміння зі стратегічного сталого розвитку отримали близько 10 000 бенефіціарів.

Історія створення

Компанія була створена в 2016 року Світланою Олєйніковою, яка сама є переселенкою з Донбасу і до цього 10 років працювала Головою "Центру підприємництва та кооперації" і координатором з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку “Донбас” у м.Торез, Донецькій області. Після двох років, повних наполегливості та невпинної праці, у Києві компанія може пишатися створенням команди експертів з багаторічним досвідом в управлінні проектами, стратегічного планування, фандрейзингу та розвитку громад. В 2019 році ми запустили також Польське відділення компанії з офісом у Варшаві.

Історія успіху

Лише за 2018 рік директор Світлана Олєйнікова та ми разом як компанія отримали наступні нагороди: - Володар премії «Тренер року-2018», присудженої Світлані Олєйніковій в рамках Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства-2018» (за версією платформи «Marketplace»); - Лауреат проекту «Сто успішних українок - 2018» за версією Всеукраїнського журналу «Ukrainian People»; - Лауреат премії Київської міської ради за вагомий внесок в розвиток підприємництва та ринкової інфраструктури міста Києва та високий професіоналізм (2018). - Нагорода ТОВ «Synergy Development Consulting» в номінації «Business Development» під час Форуму «Ukrainian People», 2018.

Реалізація місії підприємства

Тільки за 2018 рік ми залучили 800 000 євро грантових коштів та 1 200 000 євро інвестицій у розвиток громад та бізнесу України. Ми маємо досвід розробки та впровадження грантових проектів за підтримки таких донорів, як USAID та US Embassy в Україні, World Bank, UNHCR, Canadian Local Initiatives Support Fund, DANIDA, UNDP, ECHO та інші. Серед наших кліентів такі громадські організації як: Карітас-Харків, БФ “З країни в Україну”, Громадське Радіо (hromadskeradio.org), ГО “Ресурсний центр для дітей та підлітків “Чародім”, Добропільський молодіжний центр "Добро" та ін. Ми також розробили Програму підтримки підприємців, учасники якої успішно реалізували більше 150 бізнес-проектів.

Прибуток та фінансові показники

- Ми любимо те, що ми робимо. І не лише говоримо про соціальну користь, а й виробляємо її. - Ми допомагаємо організаціям розвиватись стратегічно та стало не лише в плані консультацій, а й фінансово. - 10% прибутку ми перераховуємо на розвиток громад та неприбуткового сектору, зокрема на діяльність громадської організації "Міжнародна агенція змін".

Вплив діяльності

ТОВ «Synergy Development Consulting» є учасником "United Nations Global Compact" (Глобального Договору ООН) - найбільшої в світі добровільної ініціативи в сфері корпоративної соціальної відповідальності. Кожного року ми подаємо звіт, з яким можна ознайомитись на сайті ініціативи і який відображає наші дії та досгянення по трьох складових - соціальній, екологічній та економічній. Ми також є зареєстрованим провайдером на порталі "Marketplace" та маємо визнану кваліфікацію надавача послуг з організаційного розвитку.

Записів не знайдено

Редактори

Olga Slavina Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю