Вхід Реєстрація

Моя Дія

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Екологія, Інновації, Культура та мистецтво, Освіта, Профорієнтація і працевлаштування, Розвиток території, Соціальна діяльність незахищених груп, Сфера послуг, Туризм
  • Тип соціального підприємства: Інше, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Діти і молодь, Етнічні меншини, Жінки, Заклади, установи, колективи, Інше, Літні люди, Люди з особливими потребами, Переселенці, Учасники АТО та їхні родини
  • Дата заснування: 30.03.2018
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Соціальне підприємство “Моя Дія” - це платформа, на якій збиратимуться тренери-експерти з різних сфер (громадських формувань, державних установ, культурної сфери, фахівці у сфері переговорних процесів, миротворці, тренери у соціальній сфері та сфері бізнесу тощо), що здійснюють свою діяльність на всій території України та готові поїхати у найвіддаленіші куточки, щоб передати свої знання та досвід.

Послуги

Навчально-освітні, інформаційні, організація та проведення заходів.

Місія підприємства

МІСІЯ: МИ, спроможні тренери/практики з усієї України, готові надати вам, активним громадянам, комплекс освітніх послуг, що змінять погляди та дію заради миру та благополуччя! ВІЗІЯ наша дуже амбітна. МОЯ ДІЯ-ЛІДЕРИ у сфері неформальної освіти! МИ ЛЮБИМО те, що РОБИМО! Лише власна ДІЯ призведе до РЕЗУЛЬТАТУ! ІННОВАЦІЙНІСТЬ підприємства полягає в тому, що ми не конкуруємо один з одним, а створюємо новий формат освітніх послуг для загального розвитку та позитивних змін!

Історія створення

Підприємство створилося через потребу у якісній та доступній для жителів маленьких міст та сіл неформальній освіті, переважно тренінговій формі роботи, що дає хороший результат для формування особистості, розвитку творчих навичок та вмінь, згуртування, а також ухвалення спільних рішень. Можливості для альтернативного навчання на сьогоднішній день достатньо, але для тих, хто вже знайомий з даним напрямком. Переважно це люди, які проживають у великих містах і мають доступ до тренінгових центрів. Жителі малих міст, сіл, ОТГ не мають такої можливості, і, відповідно, не розвивають свій потенціал і не усвідомлюють до кінця свій особистий вклад у розвиток України. Інноваційність підприємства полягає в тому, що ми не конкуруємо один з одним, а створюємо новий формат освітніх послуг для загального розвитку та позитивних змін! Частину свого прибутку ми готові інвестувати у розвиток громад (для реалізації соціальних проектів), а також реінвестувати у розвиток навчально-освітнього центру «Моя Дія».

Історія успіху

Ми маємо багато партнерських організацій, структур, особистостей, які мають достатній фаховий рівень і вже готові долучитися до освітніх проектів. Ми сповідаємо однакові цінності і готові працювати заради миру та благополуччя. Більше про залучених експертів можна побачити на нашій сторінці: https://www.facebook.com/moyadiya/ Наша команда: соціальне підприємство “Моя Дія”, це платформа, на якій зібрані тренери-експерти з різних сфер ( громадських формувань, державних установ, культурної сфери, фахівці у сфері переговорних процесів, миротворці, тренери у соціальній сфері та сфері бізнесу тощо) , що здійснюють свою діяльність на всій території України та за її межами та готові поїхати у найвіддаленіші куточки, що б передати свої знання та досвід. На разі беруть активну участь у розвитку “Моя Дія” 3 особи, а долучитися готові ще 8 осіб. Ця цифра значно збільшиться, коли буде запит на дану послугу. Для здійсення своєї діяльності організація вже має в наявності основні ресурси: знання та досвід, який підтверджений сертификатами, в тому числі, міжнародними. Замовниками наших послуг є такі провідні організації, як: Програма розвитку ООН в Україні, IREX/Україна, Фонд Східна Європа, ChildFund Deutschland e.V., Інститут соціокультурного менеджменту ( ІСКМ), Інститут миру і порозуміння ( ІМІП) та інші. Наші тренери в 2019 році стали експертами у розробці стандартів надання тренінгових та інших послуг, спільно з ГО «Національна асоціація медіаторів Україні» в рамках програми “Нове правосуддя”, USAID та Розробка стандартів якості надання послуг «Послуги з організаційного розвитку НУО: нова якість для України», ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента України. Крім цього у команди «Моя Дія» є розроблені та адаптовані під різних «клієнтів» програми освітніх послуг. Кожний тренер працює зі своїм набором необхідного обладнання, а все, що стосується організації заходів входить до загальних витрат при замовленні навчально-освітньої чи то мотивац

Реалізація місії підприємства

Наразі підприємство реалізує свою місію через проведення навчально-освітніх заходів.

Прибуток та фінансові показники

На разі тренери «Моя Дія» забезпечили ресурсну підтримку проекту, що стосувався розвитку шкільного соціального підприємства в м. Пирятин Полтавської області, а саме: фінансували організацію та проведення Навчального курсу із шкільного соціального підприємництва ( 7 місяців, 3 навчальні Модулі). Сума вкладу склала: 68000,00 грн.

Вплив діяльності

Основна суть бізнесу, яка може, в подальшому, масштабуватися – організація та проведення навчально-освітніх та мотиваційних заходів, доступність у альтернативному навчанні для жителів України, а також інших країн, переважно, малих міст та сіл та формування культури альтернативного навчання. Основна ідея - через доступну та якісну неформальну освіту розвинути потенціал українця/українки, що призведе до прийняття особистісної відповідальності за добробут України.

Записів не знайдено

Редактори

Iryna Taran Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю