Вхід Реєстрація

Пан Органік

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Профорієнтація і працевлаштування, Сільське господарство, Соціальна діяльність незахищених груп, Харчові продукти
  • Тип соціального підприємства: Інше, Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Діти і молодь, Заклади, установи, колективи, Люди з особливими потребами, Учасники АТО та їхні родини
  • Дата заснування: 15.08.2018
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

"Ми є те, що ми їмо" - так казали древні. Вони були мудрими. бо їжа котру ми споживаємо щодня формує нас, як зсередини, так і ззовні. Вживаючи в їжу зелень, овочі, фрукти, ягоди, різні крупи, злаки, бобові, горіхи і сухофрукти, наш організм майже не отримує шкідливих речовин, а відтак не засмічується шлаками і не розтрачує даремно свою цінну енергію, Взяв за переконання те, що тільки рослинна їжа здатна зміцнювати наше здоров'я, наше підприємство вирощує та реалізує органічну продукцію. Виробляються корисні солодощі без цукру, хліб з пророщеного зерна. З метою розвитку рекреаційної складової на ділянці відновлюється природна екосистема - лісостеп Київщини. Проводяться теоретично-практичні зайняття по екологічному городництву (пермакультура). Залучаються волонтери, школярі, Розпочата робота з учасниками війни на Сході країни, переміщеними особами з тимчасово окупованих територій.

Послуги

Діяльність підприємства "Пан Органік" організується за напрямками: - вирощування екологічно чистої продукції (за пермакультурними принципами), виробництво корисних солодощів без цукру, випікання хлібу з пророщеного зерна, реалізація мед та бджолопродуктів з власної пасіки; - підготовка та проведення лекцій для школярів (на теми патріотичного виховання, ролі у суспільстві, гармонійної взаємодії з природою тощо); - створення та розбудова локальної біосистеми для організації відпочинку,відновлення та розвитку зеленого туризму.

Місія підприємства

Зміни навколо починаються зі змін у собі. Головною місією нашого підприємства є активне пропагування здорового способу життя. Діапазон діяльності починається зі здорової їжі, включає у себе виховально-просвітницьку діяльність з молоддю, та простягається до повноцінного відпочинку та відновленню у природно збалансованому середовищі. Адже, здорова людина - здорова країна.

Історія створення

Думки про пряму взаємодію раціону і витривалості та самопочуттz прийшли під час занять спортивним туризмом, у 2001-2013 роках. Коли є високе, часом надмірне навантаження, при обмеженому раціоні. У бойових діях ці роздуми та міркування набули більшого масштабу. По поверненню, до ідеї здорового харчування додалися напрямки відновлення-відпочинку та просвітницької діяльності для молоді. Були проведені дії по пошуку місця розташування, налагоджена взаємодія з селянами, представниками сільської ради тощо.

Історія успіху

Проведені позитивні переговори з сільською радою на предмет виділення землі під вирощування. Визначені напрямки лекційної роботи у місцевій школи. Розпочаті консультації з фахівцями щодо створення рекреаційної зони "Лісостеп Київщини". Розширюється асортимент хліба та солодощів, розвивається пасіка.

Реалізація місії підприємства

Лекції та уроки у школі, здорове харчування та практичні зайняття на ландшафті стануть у нагоді для ставлення особистості. Допоможуть сформувати людину як здоровий елемент здорового суспільства. Рекреаційна зона збалансованої природної системи відновить та підкоригує життєві енергії, надасть сили для подальшого успішного руху.

Прибуток та фінансові показники

Отримані доходи реінвестуються у виробництво, розвиток тощо.

Вплив діяльності

Найкращий метод виховання - це виховання прикладом. Відсутність хімічних добрив та розчинів при вирощуванні фруктів та овочів популяризує екопринципи життя у оточенні. Проведення виховної роботи з молоддю забезпечує свідому життєву позицію, І як слід, забезпечує підвищення свідомого рівня суспільства. Гармонійна взаємодія з Природою - мінімальна обробка землі, висаджування дерев, відновлення екосистеми дозволить зробити людину здоровішою, а життя якіснішим.

Записів не знайдено

Редактори

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю