Вхід Реєстрація

Pidopryhora.coworking

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Інновації, Інше, Культура та мистецтво, Освіта, Сфера послуг
  • Тип соціального підприємства: Інше, Надання специфічних послуг, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Діти і молодь, Жінки, Заклади, установи, колективи, Інше
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Крафтовий коворкінг на лівому березі міста Київ. У нас є атмофсфера для роботи, якої так іноді не вистачає, коли працюєш вдома, а ще тиша і хороший інтернет, чого бракуватиме в кав'ярні. Також, ми проводимо заходи на різні теми на вихідних! Найкраще те, що ми розвиваємось разом з нашими відвідувачами, а отже, в тебе є можливість зробити нас краще, та стати частиною нашої спільноти поворкерів - долучайся!

Послуги

Робота в коворкінгу на год, день, тиждень, місяць. У це входить - Власне Доступ до Поворкінгу – тут є зона для роботи, зона для відпочинку, кухня, вбиральня, душ, великі вікна; - Робоче місце – стіл і стілець; - Доступ до Wi-Fi мережі Поворкінгу. Заходи різної тематики про економіку, філософію, історію, Україну, війну тощо. Теми можуть змінюватись відповідно до пропозицій від відвідувачів (поворкерів).

Місія підприємства

Ліза, наша засновниця – голова Київського Гуманітарного Штабу, який з перших днів повномасштабного вторгнення забезпечує армію, лікарні та цивільних. Одна з цілей відкриття поворкінгу– забезпечення організацію фінансовою підтримкою для її роботи. Ліза персонально знає військових, для яких збирає кошти. Тому 40% прибутку йде на Київський Гуманітарний Штаб, інші 60% – на реінвестицію у добудовування коворкінгу та оплату податків, комунальних послуг, інтернету та охорони.

Історія створення

Привіт! Мене звати Ліза Підопригора, і я відкрила коворкінг під час повномасштабної війни. Чому? Тому що я крейзі🙃 Якщо не коротко, то мої батьки ще в далекому 2007 взяли приміщення в кредит. Далі самі знаєте, що було, і тому виплата кредиту та і саме призначення приміщення змінились з часом. З хороших новин: приміщення вже наше завдяки роботі батьків, але що з ним робити було довго не ясно. 3 місяці назад, мій ментор Толя Дідик просто прийшов і сказав: «Давай робити в твоєму приміщенні коворкінг, я все проаналізував – все буде топ😎» Я поговорила з батьками. Це була непогана ідея з огляду на тренди. От тільки додаткових грошей на ремон тяк не було , так і не з’явилось. Проте, ми взяли себе в руки і почали закінчувати простір з усіх збережень, що були. Нам вдалось підключити мого друга дизайнера-архітектора, який допомогі з плануванням . Я вже намалювала плани, як буде далі. Тільки от я не врахувала 24 лютого😶 Очевидно, про бізнес ніхто і думати не хотів до середини квітня, поки не почалось відновлення життя в Києві. Ми всі відчули потребу у місцях, де можна бути, де можна збиратись, де можна творити, але при цьому не забувати про війну. Ми прийняли рішення, що простір не може просто стояти. Він був майже готовий, і він може вже нести цінність для спільноти. То чому ні🤔? Слідкуйте за нашим поворкінгом @p.work.ua 💙 Все буде Україна!

Записів не знайдено

Редактори

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю