Вхід Реєстрація

RE: лабораторія ресайклінгу SBinUA

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Екологія, Інновації, Легка промисловість, Освіта, Переробка відходів
  • Тип соціального підприємства: Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Діти і молодь
  • Дата заснування: 31.12.2018
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

«RE: лабораторія ресайклінгу» – це простір для екосвідомих людей, навколо якого формується спільнота, яка займається просвітницькою діяльністю та реалізацією екопроєктів. Місія проєкту – об’єднання спільноти екосвідомих людей у зручному та безпечному просторі, де втілюються світові практики в напрямку дослідження та переробки вторинної сировини з можливістю проведення екоподій та роботи у відкритих майстернях.

Послуги

Майстерня з обладнанням для переробки текстилю, банерів, пластику, скла, паперу, в якій кожний охочий зможе навчитися створювати речі з вторсировинии за допомогою майстрів чи власноруч. На даний момент у просторі є все необхідне швейне та вишивальне обладнання, а також обладнання для переробки пластику за технологією голландського дизайнера Дейва Хаккенса «PreciousPlastic», що дозволяє переробляти пластик.

Місія підприємства

Місія проєкту – об’єднання спільноти екосвідомих людей у зручному та безпечному просторі, де втілюються світові практики в напрямку дослідження та переробки вторинної сировини з можливістю проведення екоподій та роботи у відкритих майстернях.

Історія створення

У 2019 році була запущена сортувальна станція, яка обслуговує резидентів 3 поверху інноваційного центру «Promprylad.Renovation» та щомісяця збирає і передає на переробку 650 кг вторсировини. Ми зрозуміли, що це боротьба з наслідками, тому почали боротися з причинами. Кожного року людина генерує 350 кг відходів. Із них в Україні 94% потрапляє на сміттєзвалища. Для того щоб продемонструвати цінність вторинної сировини та альтернативу поводження з відходами, в кінці 2019 року, ми створили лабораторію ресайклінгу. Наша мета - об’єднати громаду, творчих людей для просвітницької діяльності та перетворення відходів у цінні речі. На базі подієвого майданчика ми проводимо лекції, екскурсії, воркшопи для резидентів інноваційного центру «Promprylad.Renovation», учнів навчальних закладів міста та громади Івано-Франківська. У 2019 році наш проект вийшов на самоокупність і не потребує додаткового фінансування. Наша мета 2020 року зібрати кошти, щоб поєднати під одним дахом існуючі простори та додати до них спільні робочі місця для громадських організацій, що займаються екологічними проєктами, автоматизовану сортувальну станцію для резидентів «Promprylad.Renovation», шоу-рум з продажу екотоварів. 100% чистого прибутку ми будемо реінвестувати в розвиток простору, просвітницьку діяльність, розвиток міської інфраструктури та впровадження франшизи «модель ZEROWaste».

Прибуток та фінансові показники

100% чистого прибутку ми реінвестуємо в розвиток простору, просвітницьку діяльність, розвиток міської інфраструктури та впровадження франшизи «модель ZEROWaste».

Записів не знайдено

Редактори

Mikhail Veklyn Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю