Вхід Реєстрація

Системні рішення

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Інше, Соціальна діяльність незахищених груп
  • Тип соціального підприємства: Інше, Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Інше, Люди з особливими потребами
  • Дата заснування: 03.03.2011
  • Організаційна форма: Інше
Про підприємство

Підприємство «Системні Рішення» засноване на власності Громадської організації «Вінницька обласна організація інвалідів «Самодопомога». У 2009 році за ініціативою групи осіб за організаційної підтримки ГО «Подільська агенція регіонального рзвитку» було зареєстровано Вінницьку обласну громадську організацію інвалідів «Самодопомога». В 2011 році з ініціативи ВОГО «Самодопомога» було створено Підприємство «Системні рішення». Підприємство працевлаштовує соціальновразливі групи та одночасно надає ресурси для функціонування інших громадських організацій, послуги поліграфії та організацій заходів. На підприємстві працює 12 працівників, з них 7 люди з інвалідністю.

Послуги

Діяльність підприємства має три ключові напрямки, всі вони є складовими елементами стратегії позиціонування підприємства на ринку. Перший напрямок - виробництво дитячих розвиваючих іграшок та сувенірної продукції. Другий напрямок - надання поліграфічних послуг. Третій напрямок - це пошиття спецодягу. Підприємство працює під зареєстрованою торговою маркою «Перша фабрика» та «Занімашки для розумашки».

Місія підприємства

Бути справжнім соціальним підприємством, конкурувати зі справжнім бізнесом, творити справжні продукти.

Історія створення

Почалося все з того, що згуртувались кілька активних осіб з інвалідністю. Вони потребували підтримки та звернулися до Подільської агенції регіонального розвитку. І організація могла дати робочі місця, проте більш доречним було допомогти їм створити «вудку», ніж просто давати «рибу». І тому було вирішено створити соціальне підприємство. Створили громадську організацію «Самодопомога», а вже на її базі заснували соціальне підприємство «Системні рішення». І завдяки цьому партнерству та утвореному консорціуму вдалося розвинути соціальне підприємство, зробити його дієвим, забезпечити робочими місцями та продукувати якісні товари й послуги. У рамках співпраці Подільської агенції регіонального розвитку, ГО «Самодопомога» та соціального підприємства «Системні рішення» значно розширився парк обладнання підприємства, налаштовано ефективну систему менеджменту, а також тактичне та стратегічне управління. Зміцненню матеріально-технічної бази підприємства значно посприяло те, що Подільська агенція регіонального розвитку передала йому обладнання для виготовлення рекламної продукції. «Системні рішення» отримали допомогу для створення робочих місць для людей з інвалідністю та залучили низку різних інвестицій для створення матеріально-технічної бази.

Історія успіху

На підприємстві «Системні рішення» створено дієву функціональну групу, яка займається розробкою, дизайном та виготовленням рекламно-сувенірної продукції, друком матеріалів, професійним фото, відео зйомкою та монтажем. Зареєстровано торгову марку «Перша фабрика», яка оснащена сучасним друкарським і після друкарським обладнаннями, використовує технології офсетного і цифрового друку. «Перша фабрика» вирізняється новаторством та широким асортиментом, використовує близько 100 процесів та виробляє майже 500 видів продукції. Серед них унікальні: дидактичні ігри з натуральних матеріалів, роздаткові матеріали для фасилітаційних тренінгів, авторська сувенірна продукція.

Записів не знайдено

Редактори

Галина Сегеда Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю