Вхід Реєстрація

UAMAZE

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Дитячі товари та послуги, Культура та мистецтво, Сфера послуг, Туризм
  • Тип соціального підприємства: Інше
  • Заради кого працюєте: Громади, Діти і молодь, Етнічні меншини, Жінки, Заклади, установи, колективи
  • Організаційна форма: ТОВ
Про підприємство

UAMAZE – це cоціальні підприємці й мистецька ініціатива, яка популяризує культурну спадщину та демонструє, що вона може бути стильною, сучасною. Ми прагнемо, щоб майстри не переключалися на інші види діяльності, при цьому могли б заробити собі на життя. А у нашої культурної спадщини було майбутнє.

Послуги

1) Школа майстрів: майстер-класи і багаторівневі курси з Петриківського і Самчиковській розпису (онлайн і офлайн) 2) Розробка дизайнів в етно-форматі 3) Виготовлення сувенірної продукції 4) Організація Арт-турів в село Самчики 5) Створення арт-об'єктів, розпис великих поверхонь: школи, садки, розпис поверхонь під час прес-турів для журналістів або в якості тім-білдінг заходи для співробітників компанії.

Місія підприємства

Популяризація культурної спадщини нашої країни (Петриківського і Самчиковській розпису), особливо серед молоді. Вирішення соціальної проблеми - збільшення знання українців про культурну спадщину, її , популяризацію, створення якісного СУЧАСНОГО І СТИЛЬНОГО етно-сувеніру і Школи майстрів і генерування попиту на дані види послуг як в українців всередині країни, так і за її межами. Для нас вкрай важливо забезпечити майстрів роботою.

Історія створення

Досвід засновників бізнесу - більше 20 років в маркетингу, рекламі і продажах. Ми вирішили застосувати всі свої знання і вміння. Ми хочемо бути корисними всім українським державним інститутам. Ми прагнемо, щоб всім, від звичайного громадянина і до великої корпорації, було не соромно дарувати подарунки, що представляють культуру нашої країни. Для власників надзвичайно важливо займатися не просто бізнесом, а саме соціальним підприємництвом, який вирішує соціальні проблеми. І ми не змогли пройти повз Самчиківський розпис, який 4 роки тому був на межі вимирання. На той момент залишалося всього 4 майстри(!)

Історія успіху

Спільно з майстрами ми почали організовувати арт-тури з метою навчання послідовників (педагогів, художників), які могли б масштабувати розпис і розвивати його. Ми благодійно розписували будинки літніх людей, дитячі будинки, проводили тім-білдінг для корпорацій і висвітлювали все це в ЗМІ. Потім ми запустили виробництво якісних українських сувенірів (тиражні та авторської руки). Восени 2018года спільно з Українським Культурним Фондом був втілений в життя проєкт: «Нове життя Самчиківського розпису». Мета- перетворити с. Самчики, батьківщину Самчиковській розпису, в візитну картку розпису, зробити з нього справжнє арт-село. Через ЗМІ привернули увагу мільйонів українців до проблеми зникнення розпису, навіть екс-міністр культури - Євген Нищук - і його радник - Анжеліка Рудницька - приєдналися до розпису одного з об'єктів в Києві. У 2019, завдяки нашій діяльності, Самчиківський розпис внесли до Реєстру нематеріальної культурної спадщини України та у майстрів з'явилося більше 70 учнів.

Реалізація місії підприємства

Системна праця з майстрами, постійно діюча Школа майстрів з метою збільшення кількості майстрів. Забезпечуємо роботою майстрів і реалізуємо соціальні проєкти - безкоштовний розпис соціальних установ: будинок для літніх людей, дитячі будинки.

Прибуток та фінансові показники

30% прибутку реінвестується в соціальні проєкти

Вплив діяльності

Кількість майстрів, кількість замовлень для кождного з майстрів, кількість соціальних проєктів.

Записів не знайдено

Редактори

Дар"я Вакулич Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю