Вхід Реєстрація

Woodluck Social Workshop

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Легка промисловість, Профорієнтація і працевлаштування, Соціальна діяльність незахищених груп
  • Тип соціального підприємства: Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Люди у конфлікті із законом, Люди у складних життєвих обставинах, Учасники АТО та їхні родини
  • Дата заснування: 01.12.2016
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Місією "Соціальної майстерні "Woodluck" - є створювати зручні, атмосферні меблі, які відповідають індивідуальному стилю, залучаючи майстрів із вразливих груп населення. Ми обрали для себе стиль лофт та розвиваємо цей напрям у нашій діяльності. Соціальна складова майстерні полягає у працевлаштуванні чоловіків, які пройшли курс у реабілітаційному центрі «Добро» для алко- та наркозалежних. Їх офіційне працевлаштування та емоційна підтримка є нашим пріоритетним завданням. Зараз у нас працевлаштовано 4 хлопців, а за два роки з нами працювало вже 8 осіб. Також майстерня передає 20% від прибутку на проект Благодійної організації «Львівська освітня фундація» - «Добрий сусід». Мета проекту – надання комплексної допомоги та супроводу родинам у складних життєвих обставинах, допомоги у подоланні кризи, збереження родини цілісною. Для цих сімей ми виготовляємо безкоштовно меблі. До того ж, у співпраці з програмою «Старший брат – наставництво для дітей героїв АТО» проводимо майстер класи для діток з усієї України, які втратили тата-героя на війні.

Послуги

У Woodluck ми надаємо наступні послуги: - Виготовляємо якісні меблі з натурального дерева у стилі лофт. Облаштовуємо як домівки, так і офісні приміщення; - Надаємо послуги дизайну - робимо візуалізації простору, щоб клієнт міг обрати найкращий варіант на свій смак; - Створюємо декор для різноманітних заходів і свят; - Виготовляємо дитячі іграшки без фарб та лаку - лише натуральне дерево.

Місія підприємства

Місією "Соціальної майстерні "Woodluck" - є створювати зручні, атмосферні меблі, які відповідають індивідуальному стилю, залучаючи майстрів із вразливих груп населення

Історія створення

З моменту задуму було зрозуміло, що майстерня не буде просто бізнесом. З першого дня роботи 20 % доходу ми передаємо на проект Львівської освітньої фундації "Добрий сусід", спрямований на допомогу сім’ям в кризі. Також для потребуючих ми робимо безкоштовно меблі, а для дітей - проводимо майстер класи. Минулого року ми познайомилися з реабілітаційним центром “Добро” для алко- і наркозалежних. Там знайшлася дуже велика кількість столярів з золотими руками. Зараз в нас працює 4 осіб з центру, а за два роки - це вже вісім. Інколи людині потрібно просто добре слово, щоб вона повірила в себе. В цьому випадку саме так. Ми віримо в наших працівників, і завжди їх підтримуємо, коли бачимо кризові моменти. Зараз в майстерні працює 11 осіб, а починали ми з 2х. Протягом першого року роботи ми багато експериментували з асортиментом. Хоча одразу було зрозуміло, що меблі в стилі лофт- це наше. Для себе вирішили, що будемо працювати лише з натуральним деревом. Воно живе, дуже тепле і довговічне. Тоді в нас був один простір, у якому відбувалися усі процеси виробництва. За два роки ми дуже розрослися і тепер облаштовуємо офіси великих компаній, хостели, кав’ярні, а також помешкання. Стараємся весь час оптимізовувати та облаштовувати наш простір мудро, щоб і клієнт був задоволений термінами, і майстри мали все необхідне під рукою. Зараз ми маємо декілька відділів: - деревообробки, обробки металу, ЧПУ порізки, фарбувальний. А також зовсім новенькі - відділ продажів і відділ дизайну. В якийсь момент виникла потреба найняти дизайнера. Це дуже зручно, коли у клієнта є можливість побачити кінцевий результат ще до початку виготовлення, внести всі можливі корективи. Та й для нас це спосіб експериментувати та розширювати асортимент. Ми розуміємо - наша цінність є в тому, що ми робимо якісний продукт з бажанням допомогти. Для нас на першому місці у роботі - це якість спілкування з клієнтами. А це як ті, кому ми виготовляємо меблі, так і ті, кому ми допомагаємо у будь-який спосіб.

Записів не знайдено

Редактори

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю