За фінансової підтримки Європейського Союзу проект втілює консорціум із семи організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників.
Партнери
Благодійна організація “Український форум благодійників”
Перша в Україні професійна асоціація благодійних організацій з 2005 року. Форум було створено з ініціативи семи провідних міжнародних та вітчизняних фондів. Місія полягає у формуванні відповідальної, прозорої, підзвітної спільноти благодійників та розвитку ефективності сектору. УФБ переконаний, що благодійна спільнота – важливий елемент громадянського суспільства та інструмент досягнення соціального добробуту. УФБ – провідний лідер широкої спільноти благодійників, який допомагає втілювати дане бачення в життя.
Форум є членом Європейської мережі донорських асоціацій DAFNE та мережі Всесвітньої ініціативи для підтримки ґрантодавства WINGS, а також підписантом Української мережі Глобального договору ООН.
“Міжнародний благодійний фонд “Імпакт Хаб Одеса”
Займається популяризацією та розвитком соціального підприємництва з 2013 року. За цей час було проведено сотні подій щодо соціального підприємництва по всій Україні. Декілька циклів інкубації та акселерації соціального підприємництва дали можливість відпрацювати й описати методику. Половина тих учасників та проектів, що пройшли інкубаційні та акселераційні програми, запустили своє соціальне підприємство або креативний бізнес. Інкубованих та акселерованих в Impact Hub Odessa проектів соціального та креативного підприємництва – понад сто.
Громадська організація “Фонд “Професійний розвиток Запоріжжя”
З 2012 року реалізує унікальні соціальні проекти для людей, які опинилися без роботи і матеріальної підтримки, також здійснює підтримку підприємців, у яких вже є свій бізнес або підприємців, які хочуть запустити бізнес з «нуля» та здійснює професійну орієнтацію для підлітків.
Завдяки роботі організації майже 1300 людей влаштувалися на роботу. Більш ніж 110 підприємців отримали базові знання із започаткування власної справи, індивідуальні консультації від профільних експертів. Більш ніж 20 підприємців отримали фінансову допомогу для старту або розвитку бізнесу. 135 школярів стали учасниками профорієнтаційного кемпу, 37 студентів коледжів та університетів були направлені на стажування.
Здійснює фінансову та освітю підтримку соціальних підприємств.
Громадська організація “Фонд “Професійний розвиток Харкова”
Працює в Україні з 2013 року у сфері професійної орієнтації, працевлаштування, підтримки малого бізнесу та соціального підприємництва. Для реалізації місії підвищення рівня добробуту громадян проводить тренінги та майстер-класи; спрямовує на професійне навчання та перепідготовку; надає супровід кар’єрного коуча, рекрутера та психолога, грантову та менторську підтримку молодіжних команд із соціального підприємництва, а також підприємців-початківців; організовує профорієнтаційні табори для підлітків, їхніх батьків та освітян.
2534 особи пройшли навчання, 2112 із них працевлаштовано, 105 із яких – особи з інвалідністю. Підтримано 16 бізнес-ініціатив. 20 молодіжних команд працюють над розвитком проектів із соціального підприємництва в межах проекту UPSHIFT Україна. Відкрито соціальний коворкінг у Харківський області. 80 освітян впроваджують методику професійної орієнтації молоді. Декілька сотень підлітків свідомо обрали майбутню професію завдяки програмі кар’єрного орієнтування BeProfi. Уперше в Україні запровадили проект із розвитку навичок соціального підприємництва для підлітків та молоді до 21 року.
Громадська організація “Фонд “Професійний розвиток” (Кривий Ріг)
З 2012 року реалізує сприяє в працевлаштуванні, організації самозайнятості та професійного зростання, здійснює грантову підтримку мікропідприємництва. Понад 1500 учасників проектів і програм «Фонду «Професійний розвиток» отримали роботу або розвивають власну справу. Це вимушено переміщені особи і ветерани, вдови бійців АТО. Гранти на розвиток бізнесу отримали 143 підприємці. В цілому проекти позитивно вплинули на життя понад 4 тисяч мешканців Дніпропетровського регіону.
За 5 років «Фонд «Професійний розвиток» зібрав однодумців: більше 120 партнерів-роботодавців, більше 30 НУО та організацій бізнес-партнерів. Організація має досвід у соціальному підприємництві з 2016 року.
New Door (Латвія)
Міжнародний акселератор соціального підприємництва New Door працює в Латвії з 2013 року для того, щоб навчати, консультувати, надихати і підтримувати новаторів соціального бізнесу. New Door допомагає підприємцям-початківцям трансформувати соціальні проекти у стійкий соціальний бізнес, надаючи необхідні знання, консультації місцевих та міжнародних експертів та підтримку менторів. Навчає і консультує компанії в галузі соціальної корпоративної відповідальності; організовує форуми соціального підприємництва та міжнародні програми обміну досвідом.
З 2013 року New Door провів уже 4 акселератори, в яких взяли участь 50 соціальних ініціатив із Латвії та інших країн. Випускники працюють над вирішенням найгостріших соціальних проблем, таких як працевлаштування людей з обмеженими можливостями і літніх людей, підтримка дітей з аутизмом та їхніх родин, соціальна інтеграція сліпих і слабозорих людей, соціальна інтеграція колишніх в’язнів, розвиток дітей із труднощами навчання, соціальна інтеграція біженців.
Startup division (Литва) (до 2017 року – Open Coffee Club Vilnius)
Неурядова громадська організація, яка займається підтримкою запуску cтартапів в ЄС та будує зв’язки між екосистемами стартапів у всьому світі. Співпрацює з багатьма акселераторами, інкубаторами, інвесторами, бізнес-ангелами та венчурними фондами ЄС та інших країн світу. Startup division допомагає стартапам масштабуватись та залучати кошти, надаючи експертне менторство, впроваджуючи проекти підтримки підприємництва та допомагаючи налагодити зв’язки з інвесторами, акселераторами та інкубаторами зі всього світу. Команда Startup division за більше ніж 10 років діяльності допомогла сотням стартапів зібрати команди, залучити капітал, перемагати на міжнародних змаганнях та досягати інших своїх цілей.
Проект втілюється у співпраці з: Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, компанією Civitta, креативним простором «Часопис», громадською організацією SILab Ukraine, Школою соціальної роботи НаУКМА та Інститутом лідерства та управління УКУ.