Вхід Реєстрація

Future Development Agency

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Інновації, Інше, Освіта, Розвиток території, Соціальна діяльність незахищених груп, Сфера послуг
  • Тип соціального підприємства: Інше, Надання специфічних послуг, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Інше, Люди у складних життєвих обставинах, Пацієнти
  • Дата заснування: 02.10.2015
  • Організаційна форма: НПО
Про підприємство

Future Development Agency тм - це проєктний офіс соціальних змін, створений у 2015 році для впровадження соціальних інновацій, IT-технологій, сучасних методів роботи та інструментів у соціальній сфері.

Послуги

Основні напрямки діяльності: - залучення та управління інвестиціями в проекти соціального впливу; - розвиток культури соціального підприємництва в Україні, включаючи тренінги та лекції; - соціальне консультування місцевих та міжнародних неурядових організацій з питань фандрейзингу, бухгалтерського обліку, грантового менеджменту, розвитку соціального підприємництва; - впровадження інноваційних медичних програм на території України.

Місія підприємства

Ми реалізуємо власні соціальні проекти і працюємо як бек-офіс для розвитку громадських організацій, державних інституцій, соціальних стартапів, соціальних підприємств та інших ініціатив, які мають значення та вагомий соціальний вплив.

Історія успіху

- Фонд розвитку лідерів громадського сектору України, який стартувала команда FDA у 2019 році. Leaders Fund надає стипендію у розмірі 10,000 гривень на місяць та менторський супровід. Фонд наповнюється за рахунок соціальних інвестицій доброчинців. - Соціальне підприємство “Третя після опівночі” – це єдиний "музей у темряві" в Україні. Всі екскурсії проходять у суцільній темряві та у супроводі незрячих гідів. Команда FDA запустила краудфандингову кампанію на сайті “Спільнокошт” для відкриття нового музею у Львові. Залучила грантові кошти від Міжнароджного Фонду "Відродження" та "УКФ" для розвитку соціального підприємств та містецького проєкту . - Інклюзивна пекарня "Good Bread from Good People" – це соціальне підприємство, де працюють люди з ментальною інвалідністю: аутизмом, розумовою відсталістю, синдромом Дауна. Проєкт стартував у 2018 році. FDA створює стратегію розвитку підприємства та надає консультування з ведення соціального бізнесу. Команда FDA запустила краудфандингову кампанію на сайті “Спільнокошт” для відкриття нової кав'ярні у Києві. - Агенція Романа Боренька - проєкт Inclusive IT - Start 2.0. впроваджується як відповідь на виклики в наслідок пандемії COVID-19 в Україні за фінансової підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога». - БУКІВНИЧКА - книгарня, яка приймає прочитані книжки і продає нові за “принципом 1+1”: одна книга покупцю, а друга – дітям, які опинилися у кризових ситуаціях. Команда FDA залучила фінансування для цього соціального підприємства через краудфандинг на платформі “Спільнокошт” та від МФ “Відродження”. У 2020 році запущено новий веб-сайт крамниці. - BA&DI FREELANCE - соціальне підприємство об’єднує бабусь та дідусів фрілансерів у допомозі молодим батькам з повсякденними справами і догляді за дітьми. Команда FDA залучила для цього сервісу фінансування від Urban Space 100 для запуску веб-платформи (маркетплейсу) у 2020 році.

Реалізація місії підприємства

Впроваджуємо програму "Розвиток соціального підприємництва як дієвого механізму впровадження соціальних змін"

Редактори

Igor Arbatov Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю