Вхід Реєстрація

Громадська спілка “Соціальне підприємство “Навчально-виробничий центр” SBinUA

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Легка промисловість, Освіта, Профорієнтація і працевлаштування
  • Тип соціального підприємства: Працевлаштування вразливих груп
  • Заради кого працюєте: Громади, Жінки, Люди у конфлікті із законом, Люди у складних життєвих обставинах, Пацієнти, Переселенці
  • Дата заснування: 27.11.2014
  • Організаційна форма: НПО
Про підприємство

Місія – розвиток соціально-економічного добробуту громад шляхом підвищення доступу соціально уразливих груп населення до навчання, отримання професії та працевлаштування. Цільові групи: - клієнти Центра адаптації, - звільнені з місць позбавлення волі, - внутрішньо переміщені особи, - люди у складних життєвих обставинах.

Послуги

94.99 Діяльність інших громадських організацій; 14.13 Виробництво іншого верхнього одягу; 31.01 Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі; 31.09 Виробництво інших меблів

Місія підприємства

Розвиток соціально-економічного добробуту громадян.

Історія створення

Громадська спілка "Соціальне підприємство "Навчально-виробничий центр" створено у 2014 р. двома засновниками: Громадська організація "Інститут аналітики та адвокації" та Благодійною організацією "Світло надії" з метою розвитку соціально-економічного добробуту громадян, а саме для внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих верств населення Полтавської області (малозабезпечених, осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, жінок, які постраждали від насильства, осіб без місця реєстрації, ВІЛ-інфікованих, літніх людей тощо)

Історія успіху

1. Розвиток економічної спроможності клієнтів: - навчання професій за напрямками «Швейна справа» та «Столярна справа» з подальшим працевлаштуванням (на власному виробництві або у співпраці з партнерами та службою зайнятості населення); 2. Підтримка соціально значимих програм шляхом реалізації власної продукції, де частина отриманого прибутку спрямовується на фінансування соціальних проектів.

Реалізація місії підприємства

- створення навчальних курсів для ВПО та інших соціально вразливих верств населення Полтавської області (малозабезпечених, осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, жінок, які постраждали від насильства, осіб без місця реєстрації, ВІЛ-інфікованих, людей похилого віку тощо); - створення нових робочих місць для соціально незахищених верст населення.

Прибуток та фінансові показники

Кошти, отримані від реалізації продукції (ндання послуг, виконання робіт) спрямовуються на виконання Статутних цілей організації за пріоритетними напрямками: - створення навчальних курсів для соціально незахищених верств населення (людей, які нещодавно вийшли з місць позбавлення волі, ВПО, жінки у скрутних життєвих обставинах, і т.д.); - розвиток матеріально-технічної бази НВЦ; - розвиток організаційної спроможності НВЦ; - створення нових робочих місць для соціально незахищених верст населення.

Вплив діяльності

Через підприємство пройшла значна кількість осіб із соціально незахищених верст начелення, частина з яких знайшла себе на нашому підприємстві, інші - рухаються далі, відкривають власну справу, чи, не знайшовши себе, в столярній та швейній справі, відкривають інші можливості

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю