Вхід Реєстрація

InStrum Fest

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Культура та мистецтво, Освіта, Розвиток території, Туризм
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Діти і молодь, Заклади, установи, колективи
  • Дата заснування: 22.05.2018
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

InStrum Fest - фестиваль інструментальної музики. Мета InStrum Fest - створення знакового українського культурного продукту та промоція нових туристичних дестинацій, що мають потенціал. Ми прагнемо спрямувати внутрішній туристичний потік у нові локації та пропонувати цікавий продукт для внутрішнього туриста та іноземних гостей. Реалізовані фестивалі - InStrum Fest Zalischyky, InStrum Fest Chernivtsi. Наступний фестиваль пройде в Кременці - https://instrumfest.com.ua/ В процесі підготовки та реалізації заходу: -розробляємо стратегічні рішення для розвитку міста, -створюємо промо контент, -посилюємо інвестиційну привабливість регіону, -посилюємо місцеві партнерські компанії та представництва національних, -зміцнюємо міжрегіональні зв’язки, -створюємо умови для проявлення та розвитку місцевих талантів. InStrum Fest - довготривала інвестиція в регіон, що буде продовжувати сприяти його подальшому розвитку і має потенціал для підвищення рівня та масштабування кожного року. Особливості та можливості InStrum Fest: -участь локальних та національних віртуозів, розвиток молодих музикантів у співпраці з зірками, -створення графічного відео супроводу від українських художників, -трансляція події, -підвищення репутації та промоція туристичного потенціалу України, створення відео контенту, -створення нового туристичного продукта цікавого для індивідуальних та групових туристів, корпоративних команд. Фестиваль відбувається у офлайн та онлайн форматах Офлайн - для учасників та аудиторії з найближчих регіонів та туристів. Онлайн - більш широка аудиторія тих, хто не має можливості подорожувати та інструмент об'єднання міжнародної культурної спільноти. Партнери InStrum Fest: -отримують міжрегіональне та міжнародне проявлення, зацікавленість ЗМІ, -посилюють позитивний імідж компанії і країни, -стають в ряд з компаніями, які підтримують розвиток культури, туризму та молодих талантів, -отримують можливість участі в наступних проектах в інших регіонах на кращих умовах.

Послуги

- організація фестивалів та культурних заходів, - розвиток туризму через культуру, - розвиток територій, - створення туристичного продукту, - участь у стратегії розвитку регіону, - промоція туристичного та культурного потенціалу, - культурна дипломатія.

Місія підприємства

Створення знакового культурного українського продукту.

Історія створення

Ми запустили цей проект для того, щоб люди могли приєднатися до створення кращого майбутнього в своїй країні, надали можливості для розвитку, творчості та любові до всього, що нас оточує. Ми шукали інструмент для розвитку та промоції потенціалу Дністровської туристичної перлини - Заліщиків. Колись це був відомий європейський курорт, який втратив свою славу. Ми дуже хотіли поділитись красою цього міста, яка просто не може залишити байдужим. Так виникла ідея першого InStrum Fest Zalischyky, який планували саме для цього міста. Реалізація першого заходу відбувалась з великою кількістю перешкод, але пройшовши цей шлях, ми переконались, що InStrum Fest творить дива і їх необхідно творити далі. Хтось з відвідувачів описав це як “2 дні безперервних мурах по шкірі”. Саме так відчували і ми. Важливо, що і ми, і самі та відвідувачі точно повірили, що якісний культурний продукт може (і має!) існувати в регіонах. Дехто мав шанс відчути себе справжніми зірками та, сподіваємось, здійснити мрії - на одній сцені з відомими зірками місцевий дитячий хор заспівав “Brick in the Wall” Pink Floyd під симфонічний оркестр. Ці діти тепер точно знають, що все можливо, і можливо в рідному місті. А туристи переконались, що подорож в регіон може бути пов'язана не тільки з захопливими краєвидами, але й якісною культурною програмою.

Історія успіху

Підготовка до фестивалю в Заліщиках була пов'язана з постійними поїздками в Чернівці. Поступово це місто закохало в себе. Наповнене протиріччями та загадками, з вражаючою архітектурою і накопиченим за століття культурним потенціалом, воно надихнуло на створення зимового InStrum Fest Chernivtsi. Романтичний фестиваль на День закоханих вражав не тільки музичним, але й архітектурним різноманіттям. Концерти відбулись в: - Мармуровій залі Резиденції Митрополітів Буковини і Далмації, що є об'єктом ЮНЕСКО, - 130-річній будівлі Головпоштамту, - Чернівецькому обласному музею народної архітектури та побуту, - центрі культури “Вернісаж”, - Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці, - джаз-барі Time N, - концертному залі з неперевершеною акустикою в палаці “Академічному”. Була й музична екскурсійна програма. InStrum Fest відкрив нові місця не тільки для гостей міста, але й для тих, хто давно там живе і наповнив їх серця музикою та новими приємними враженнями. InStrum Fest - це авторські екскурсії, архітектурні об'єкти, робота з художниками та поетами, вченими та викладачами, інфраструктурними та індустріальними об'єктами, відео, інновації, постійна робота над зміною негативних ментальних шаблонів.

Реалізація місії підприємства

Реалізація фестивалю в різних локаціях дає можливість створити потужній національний цілісний інструмент і можливість реалізації в різних містах для представників креативної та туристичної галузі, створювати спільний продукт за рахунок взаємодії. Наступний запланований фестиваль в місті Кременець. Важливою мотивацією для рішення про новий InStrum Fest в Кременці став факт, що всесвітньо відомий скрипаль та культурний діяч Айзек Стерн народився саме тут і цього літа (21 липня) мине 100 років з його дня народження. Це не тільки талант світового масштабу, це людина, яка вплинула на культурне життя різних країн та робила важливі зміни. Він одержав 7 премій Греммі, серед його нагород - почесні звання Гарвардського, Нью-Йоркського, Колумбійського, Оксфордського, Тель-Авівського університетів. Фестиваль на честь Стерна дає можливість проявити Україну на міжнародному рівні.

Прибуток та фінансові показники

Зараз фестиваль реалізовувався за свій рахунок та силами волонтерів. На початковому етапі не було довіри до проекту, крім того не були виконані деякиі зобов'язання громади. В ідеалі співфінансування відбувається при участі влади, локального бізнесу, великих національних компаній, частково за рахунок продажу квитків. Важливим завданням фестивалю є розвиток культури в регіоні, тому ціни на квитки занижені, з розрахунком не тільки на туристів, але й місцевих.

Вплив діяльності

В процесі підготовки фестивалю великий акцент на промоцію регіону, робота зі ЗМІ, створення нового туристичного продукту, просвітницька діяльность, робота з представниками туристичної галузі, відпрацювання зв"язків з сусідніми регіонами/містами. Створення промоматеріалу - фото, відеокліпи на місцевості, робота з портфоліо місцевих музикантів, їх промоція. Під фестиваль є плани вирішувати деякі проблемні питання регіону, наприклад на наступний запланований фандрейзинг під час фестивалю на ремонт місцевої музичної школи, який триває ще з 2008 року.

Редактори

Tatiana Voronova Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю