Вхід Реєстрація

ІнваФішки

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Медтехніка, Охорона здоров'я, Соціальна діяльність незахищених груп, Сфера послуг
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг, Працевлаштування вразливих груп, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Літні люди, Люди з особливими потребами, Пацієнти, Учасники АТО та їхні родини
  • Дата заснування: 01.02.2014
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Онлайн-магазин ІнваФішки Shop - це соціальне підприємство, яке пропонує товари та послуги для людей з інвалідністю, які допоможуть їм суттєво підвищити рівень якості життя.

Послуги

1. Онлайн-магазин з пропозицією товарів, які направлені на підвищення самостійності людей з інвалідністю. 2. Індивідуальні консультації та підбір необхідних приладь. 3. Навчання та демонстрація ефективних методів їх використання. 4. Технічне обслуговування та супровід.

Місія підприємства

Ми допомагаємо кожній людині з інвалідністю подолати бар'єр ізоляції та розширити свої життєві можливості, створюючи власні та пропонуючи зарубіжні зручні та якісні засоби для самообслуговування.

Історія створення

У 19 років я отримав важку травму, яка змусила побачити життя з іншого боку - з крісла колісного. Мені пощастило потрапити у табір активної реабілітації, де люди із схожими травмами показали мені інше життя - повноцінне і насичене. Роки пішли на те, щоб навчитися себе обслуговувати, а потім створити власну сім'ю. Наразі я виконавчий директор Всеукраїнського об'єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», захищаю права людей з інвалідністю. З початком війни у 2014 році мій особистий життєвий досвід перетворився в ІнваФішки - проект, який змінює якість життя людей з інвалідністю. Згодом, інформаційна площадка почала генерувати численні запити на покупку товарів, яких або не було в Україні, або не існувало взагалі. Саме тоді з'явилася ідея створити соціальне підприємство з пропозиції та виробництва асистивних приладь для людей з інвалідністю.

Історія успіху

Ще буде написана!

Реалізація місії підприємства

Інвафішки - це комплекс послуг, котрі спрямовані на розвиток самообслуговування та досягнення максимальної незалежності від сторонньої допомоги для людей з інвалідністю: - онлайн-магазин з пропозицією товарів, які направлені на підвищення самостійності людей з інвалідністю, - індивідуальний підбір засобів і порад для клієнтів, - відео-демонстрація практичного використання засобів, - мотивація до активного та незалежного життя. Другим етапом відбувається відкриття власного виробництва засобів, орієнтованих на самообслуговування та компенсацію порушених функцій у людини з інвалідністю.

Прибуток та фінансові показники

Соціальна місія нашого підприємства, окрім того, що засновниками є безпосередньо люди з інвалідністю, які добре розуміються на тому, що пропонують, є направлення частини прибутку на фінансування програм Громадської організації «Група активної реабілітації», а також на виготовлення освітнього відео для людей з інвалідністю для інформаційного порталу ІнваФішки.

Вплив діяльності

Кількість переданих коштів. Кількість щасливих клієнтів. Кількість виготовлених відео та матеріалів.

Редактори

Віталій Пчолкін Відвідувач
Denys Maystrenko Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю