Вхід Реєстрація

“Особлива подорож” – екскурсійне бюро SBinUA

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Дитячі товари та послуги, Культура та мистецтво, Соціальна діяльність незахищених груп, Сфера послуг, Туризм
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Громади, Діти і молодь, Люди з особливими потребами
  • Дата заснування: 30.03.2018
  • Організаційна форма: НПО
Про підприємство

Наше підприємство працює заради соціалізації дітей з інвалідністю,а також інформування суспільства про потреби цих родин. Ми організуємо екскурсії різної тематики для усіх охочих, певний відсоток з яких йде на екскурсії дітей з особливими потребами. В процесі розробки авторського контенту.

Послуги

1.Організація екскурсій. 2. Екскурсії з авторським контентом. 3.Майстер-класи виїзні.

Місія підприємства

Ми пропонуємо організацію екскурсій, які розширюють світогляд та допомагають родинам із дітьми з інвалідністю також подорожувати.

Історія створення

Історія створення почалася в 2015 році, коли моя дитина з аутизмом пішла до школи. Ми зіткнулися з тим, що екскурсії та поїздки для таких дітей не є обов'язковими та регулярними в навчальному процесі. Також гостро стояло питання з супроводженням таких дітей в поїздках. Та ми: я та ще одна мама також з дитиною з інвалідністю, - вирішили взяти усе в свої руки. З осені 2015 року ми з групою дітей з інвалідністю в супроводженні батьків об'їздили більше 30 місць в рамках соціального проекту. Але, періодично зіштовхуючись із деякими проблемами, які потребують матеріальних затрат, виникла ідея створити соціальне підприємство "Особлива подорож", завдяки якому ми можемо організовувати екскурсії різної тематики для усіх бажаючих, певний відсоток від яких буде спрямовуватися на екскурсії для дітей з інвалідністю.

Історія успіху

Діти з інвалідністю у супроводі батьків відвідали більш ніж 30 цікавих місць Києва та області. 28 січня 2019 року ми організували першу комерційну екскурсію, завдяки якій зібрали перші 200 грн на перекриття витрат однієї із соціальних екскурсій.

Реалізація місії підприємства

Місія соціального підприємства реалізується завдяки розумінню кожного члена команди важливості соціалізації родин з дітьми з інвалідністю, та тримається за рахунок нескінчених подяк від вдячних батьків.

Прибуток та фінансові показники

Усі гроші наразі в поточному обороті та періодично на фінансуванні засновників. На прибуток підприємство ще не вийшло.

Вплив діяльності

У кількості відвідувань екскурсій маломобільних груп за рахунок перекриття витрат соціальним підприємством; у кількості дієтичних обідів після (або під час) екскурсій за наш рахунок. А також в кількості письмових подяк батьків дітей з інвалідністю.

Редактори

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю