Освітня платформа європейської мобільності "Наско" (NaSCo) - громадська організація, що займається підтримкою українсько-чеських освітніх проектів та обміном досвідом між нашими країнами.
NaSCo – освітня платформа європейської мобільності
ПідприємствоКонтакти
-
E-mail: jozinclub@gmail.com
-
Телефон: +380976159984
Детальна інформація
-
Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Освіта, Сфера послуг
-
Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг
-
Заради кого працюєте: Діти і молодь, Заклади, установи, колективи
-
Дата заснування: 18.04.2017
-
Організаційна форма: Інше
Напрямок євроінтеграції молоді: - "Чеські" зустрічі та вечірки - Допомога в підготовці до вступу/проходження навчальних програм у виші Чехії - Щорічний грант в розмірі 1000 євро для навчання в Чехії - Стипендійна програма від чеських партнерів JCMM в 5000 євро для магістратури в Чехії Платформа обміну досвідом: - Щорічна міжнародна олімпіада з Робототехніки Robotiada (Lego) в Чехії (в лютому), на яку ми офіційно веземо представляти українські команди - Змагання між українськими та чеськими студентами на найкращі проекти та дослідження в природничих науках (біологія, фізика, хімія. математика), нестандартні та неформальні олімпіади із подальшим стажуванням переможців в чеських вишах - Українсько-чеські природничі літні школи, табори та поїздки - Дослідницькі молодіжні "інкубатори" за підтримки чеських освітніх організацій - Майданчики і HUBи для активного життя і розвитку студентів - Обмін досвідом між українськими та чеськими викладачами вищих закладів освіти
Сприяти поліпшенню освітніх процесів, науково-технічному розвитку, обміну досвідом та європейській інтеграції України.
Освітню платформу європейської мобільності NaSCo було закладено в квітні 2017 року з ціллю обміну досвідом між Україною та Чехією. Це місток між українськими та чеськими студентами, учнями старших класів та ВУЗами обох країн, що допоможе вдосконалюватись, вийти за межі, переймати найкраще і вчитись більш успішно застосовувати свої знання. NaSCo - продукт довгої та плідної роботи. Ми жили і навчались в Чехії, подорожували світом, та побачили систему освіти такою, якою б нам хотілось її бачити в Україні. Повернулись додому, і вирішили самим почати роботу над змінами. Сьогодні це не просто Платформа - це можливість побачити світ, надихатись, розширити рамки, усвідомити, що кордонів насправді не існує, освоїти нові технології, навчатись не заради навчання, вдосконалюватись та створювати надзвичайні речі. Цьому також дуже допомагають грантові і стипендійні програми та безкоштовне навчання в вишах Чехії. Чому саме NaSCo? - Ми не теоретики. Ми самі проходили всі етапи, щодо яких надаємо консультації або допомогу, володіючи всією необхідною та актуальною інформацією. - Співпрацюємо з державними чеськими та українськими установами і центрами підтримки студентів та молодих науковців, отже працюємо прозоро і відкрито. - Платформа поєднує в собі всі аспекти, що пов'язані з вищою освітою та освітніми програмами Україна-Чехія, що дає можливість нашим клієнтам отримати всі необхідні послуги в рамках нашої співпраці. - Ми молоді і прогресивні, націлені на майбутнє, на обмін технологіями, інноваціями, нестандартних підходах для розвитку студентів, на запровадження нових проектів і програм. Наша платформа буде корисною не лише тим, хто прийняв рішення здобути додаткову освіту в Чехії, а й тим, хто навчаючись на Україні, цікавиться міжнародним досвідом, співпрацею з чеськими студентами і викладачами вишів.
За цей час ми багато експерементували і помилялись, але і самі вчились та змінювались. На початок 2019 р. реалізували кілька освітніх програм та підтримали кілька програм обміну досвідом: 1. 2019 року NaSCo отримали право в якості організаційного партнера офіційно зібрати та супроводжувати українські команди до Чехії (місто Брно) на щорічні міжнародні змагання з робототехніки Lego, організовані Південно-моравським центром міжнародної мобільності (JCMM). Більше 400 учасників з Чехії, Словаччини, Польщі, Австрії, Угорщини та України. Від України було представлено 7 команд (всього 30 чоловік в делегації). 2. Щорічна грантова програма на підтримку євроінтергації молоді (1050 євро), розрахована на високомотивованих молодих людей, що закінчують школу/коледж/ВНЗ в Україні та бажають отримати додаткову освіту в одному із ВНЗ Чехії. В серпні 2018 р була проведена вперше - участь прийняли 25 бажаючих, з яких було обрано гантоотримувача для підготовки до вступу на 2019/20 навчальний рік. 3. Чеська стипендійна програма для магістрів та докторантів з інших країн від Південно-моравського центру міжнародної мобільності (JCMM). В 2018 році ми допомогли українським студентам-бакалаврам із підготовкою та подачею необхідних документів, дякуючи чому 5 українських студентів, що поїхали продовжувати своє навчання на магістратурі в кількох чеських ВНЗ, отримали вищеназвану стипендію в розмірі 5000 євро (кожен) на весь період навчання. 4. Співпраця з Південно-моравським центром міжнародної мобільності (JCMM) задля обміну досвідом між нашими країнами. 27 вересня 2018 р. прийняли в Києві представників даної організації (найбільша освітньо-наукова організація Чехії), щоб дати лекцію українським студентам. 5. Допомога українсько-чеському культурному центру "КРОК", що займається популяризацією української мови та культури в Чехії, в створенні промо-ролику про Україну, який наразі офіційно представляють в навчальних закладах Чехії. https://www.facebook.com/uakrokcz/videos/286042602007615/
Реалізації своєї місії соціальне підприємство досягає шляхом програм обміну досвідом та освітніх проектів, побудованих на співпраці та партнерстві України і Чехії, із запозиченням найкращого досвіду, ресурсів та можливостей партнерської країни.
Приймаючи до уваги те, що дане соціальне підприємство оформлено як громадська організація, отриманий прибуток акумулюється всередині організації та розподіляється на адміністративні і поточні витрати та на реалізацію майбутніх проектів, грантових програм й інших статутних цілей підприємства. Основним джерелом доходів для підприємства є консультаційні послуги щодо навчання в Чехії та проведення літніх українсько-чеських наукових таборів. Інша мала стаття доходу - добровільні внески та гранти.
Кожна реалізована та запланована програма має чітко означені показники, за якими ми вимірюємо їх ефективність, як то кількість залучених людей, загальний об`єм отриманих нашими студентами грантових коштів на навчання, кількість студентів та викладачів, яких вдалось залучити до програм обміну досвідом і т.п.
Редактори
Lorem ipsum dolor.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.