Вхід Реєстрація

NaSCo – освітня платформа європейської мобільності

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Освіта, Сфера послуг
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг
  • Заради кого працюєте: Діти і молодь, Заклади, установи, колективи
  • Дата заснування: 18.04.2017
  • Організаційна форма: Інше
Про підприємство

Освітня платформа європейської мобільності "Наско" (NaSCo) - громадська організація, що займається підтримкою українсько-чеських освітніх проектів та обміном досвідом між нашими країнами.

Послуги

Напрямок євроінтеграції молоді: - "Чеські" зустрічі та вечірки - Допомога в підготовці до вступу/проходження навчальних програм у виші Чехії - Щорічний грант в розмірі 1000 євро для навчання в Чехії - Стипендійна програма від чеських партнерів JCMM в 5000 євро для магістратури в Чехії Платформа обміну досвідом: - Щорічна міжнародна олімпіада з Робототехніки Robotiada (Lego) в Чехії (в лютому), на яку ми офіційно веземо представляти українські команди - Змагання між українськими та чеськими студентами на найкращі проекти та дослідження в природничих науках (біологія, фізика, хімія. математика), нестандартні та неформальні олімпіади із подальшим стажуванням переможців в чеських вишах - Українсько-чеські природничі літні школи, табори та поїздки - Дослідницькі молодіжні "інкубатори" за підтримки чеських освітніх організацій - Майданчики і HUBи для активного життя і розвитку студентів - Обмін досвідом між українськими та чеськими викладачами вищих закладів освіти

Місія підприємства

Сприяти поліпшенню освітніх процесів, науково-технічному розвитку, обміну досвідом та європейській інтеграції України.

Історія створення

Освітню платформу європейської мобільності NaSCo було закладено в квітні 2017 року з ціллю обміну досвідом між Україною та Чехією. Це місток між українськими та чеськими студентами, учнями старших класів та ВУЗами обох країн, що допоможе вдосконалюватись, вийти за межі, переймати найкраще і вчитись більш успішно застосовувати свої знання. NaSCo - продукт довгої та плідної роботи. Ми жили і навчались в Чехії, подорожували світом, та побачили систему освіти такою, якою б нам хотілось її бачити в Україні. Повернулись додому, і вирішили самим почати роботу над змінами. Сьогодні це не просто Платформа - це можливість побачити світ, надихатись, розширити рамки, усвідомити, що кордонів насправді не існує, освоїти нові технології, навчатись не заради навчання, вдосконалюватись та створювати надзвичайні речі. Цьому також дуже допомагають грантові і стипендійні програми та безкоштовне навчання в вишах Чехії. Чому саме NaSCo? - Ми не теоретики. Ми самі проходили всі етапи, щодо яких надаємо консультації або допомогу, володіючи всією необхідною та актуальною інформацією. - Співпрацюємо з державними чеськими та українськими установами і центрами підтримки студентів та молодих науковців, отже працюємо прозоро і відкрито. - Платформа поєднує в собі всі аспекти, що пов'язані з вищою освітою та освітніми програмами Україна-Чехія, що дає можливість нашим клієнтам отримати всі необхідні послуги в рамках нашої співпраці. - Ми молоді і прогресивні, націлені на майбутнє, на обмін технологіями, інноваціями, нестандартних підходах для розвитку студентів, на запровадження нових проектів і програм. Наша платформа буде корисною не лише тим, хто прийняв рішення здобути додаткову освіту в Чехії, а й тим, хто навчаючись на Україні, цікавиться міжнародним досвідом, співпрацею з чеськими студентами і викладачами вишів.

Історія успіху

За цей час ми багато експерементували і помилялись, але і самі вчились та змінювались. На початок 2019 р. реалізували кілька освітніх програм та підтримали кілька програм обміну досвідом: 1. 2019 року NaSCo отримали право в якості організаційного партнера офіційно зібрати та супроводжувати українські команди до Чехії (місто Брно) на щорічні міжнародні змагання з робототехніки Lego, організовані Південно-моравським центром міжнародної мобільності (JCMM). Більше 400 учасників з Чехії, Словаччини, Польщі, Австрії, Угорщини та України. Від України було представлено 7 команд (всього 30 чоловік в делегації). 2. Щорічна грантова програма на підтримку євроінтергації молоді (1050 євро), розрахована на високомотивованих молодих людей, що закінчують школу/коледж/ВНЗ в Україні та бажають отримати додаткову освіту в одному із ВНЗ Чехії. В серпні 2018 р була проведена вперше - участь прийняли 25 бажаючих, з яких було обрано гантоотримувача для підготовки до вступу на 2019/20 навчальний рік. 3. Чеська стипендійна програма для магістрів та докторантів з інших країн від Південно-моравського центру міжнародної мобільності (JCMM). В 2018 році ми допомогли українським студентам-бакалаврам із підготовкою та подачею необхідних документів, дякуючи чому 5 українських студентів, що поїхали продовжувати своє навчання на магістратурі в кількох чеських ВНЗ, отримали вищеназвану стипендію в розмірі 5000 євро (кожен) на весь період навчання. 4. Співпраця з Південно-моравським центром міжнародної мобільності (JCMM) задля обміну досвідом між нашими країнами. 27 вересня 2018 р. прийняли в Києві представників даної організації (найбільша освітньо-наукова організація Чехії), щоб дати лекцію українським студентам. 5. Допомога українсько-чеському культурному центру "КРОК", що займається популяризацією української мови та культури в Чехії, в створенні промо-ролику про Україну, який наразі офіційно представляють в навчальних закладах Чехії. https://www.facebook.com/uakrokcz/videos/286042602007615/

Реалізація місії підприємства

Реалізації своєї місії соціальне підприємство досягає шляхом програм обміну досвідом та освітніх проектів, побудованих на співпраці та партнерстві України і Чехії, із запозиченням найкращого досвіду, ресурсів та можливостей партнерської країни.

Прибуток та фінансові показники

Приймаючи до уваги те, що дане соціальне підприємство оформлено як громадська організація, отриманий прибуток акумулюється всередині організації та розподіляється на адміністративні і поточні витрати та на реалізацію майбутніх проектів, грантових програм й інших статутних цілей підприємства. Основним джерелом доходів для підприємства є консультаційні послуги щодо навчання в Чехії та проведення літніх українсько-чеських наукових таборів. Інша мала стаття доходу - добровільні внески та гранти.

Вплив діяльності

Кожна реалізована та запланована програма має чітко означені показники, за якими ми вимірюємо їх ефективність, як то кількість залучених людей, загальний об`єм отриманих нашими студентами грантових коштів на навчання, кількість студентів та викладачів, яких вдалось залучити до програм обміну досвідом і т.п.

Редактори

Diana Natkhir Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю