Вхід Реєстрація

Кав’ярня “Поруч” соціальне підприємство Центру ветернаів АТО та їх сімей Поруч

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Відпочинок і дозвілля, Інновації, Культура та мистецтво, Сфера послуг, Транспорт, Туризм, Харчові продукти
  • Тип соціального підприємства: Працевлаштування вразливих груп, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Заклади, установи, колективи, Переселенці, Учасники АТО та їхні родини
  • Дата заснування: 01.04.2019
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Кав'ярня "Поруч"- це кавовий заклад, який є однією з локацій Центру ветеранів АТО та їх сімей "Поруч". Це вільний простір для ветеранів, родин та населення. Простір для саморозвитку та взаємодії створений ветеранами для розвитку громади. Кав'ярня ставить собі за мету познайомити містян та гостей з якісними різноманітними кавовими напоями. Крім того готуємо не тільки класичні кавові напої, а й альтернативні - завдяки приготуванню на Кемексі, Аеропресі чи Пуровері чи холодному крапельному заварнику. Ми розташовані в центрі Краматорську, біля Автовокзалу, на бул. Машинобудівників,20. А соціальний обов'язок - саме в підтримці функціонування Центру Поруч (80%прибутку йде саме на діяльність Простору). Ще в нас є можливість "підвисити каву" для наших Захісників, ветеранів, волонтерів. Так, забули розповісти що працюємо тільки з якісною арабікою від прямих експортерів. Тому, крім напоїв залюбки дамо на дегустацію та продаж якісне кавове обсмажені зерно зі всього світу! Отже: Кава з кращих плантацій світу - "Поруч"! Заходь на каву в Краматорську на машинобудівників, 20. Наші цілі: 1. Познайомити мешканців та гостей міста Краматорськ зі світом якісного кавового напою з різноманітних куточків планети. Наше світосприйняття КАВА КРАЩИХ ПЛАНТАЦІЙ СВІТУ ПОРУЧ в нашій кав’ярні. 2. Забезпечити діяльність Центру ветеранів АТО та їх сімей Поруч. 80% від прибутку перераховуємо на госоподарську, функціональну та організаційну діяльність Центру Поруч

Послуги

Кав'ярня в затишному місті Краматорську Донецької області в Центрі ветеранів АТО та їх сімей "Поруч". Кавові Напої ; Холодні напої; Теплі напої; Кавове обсмажені зерно (вагове та мелене); Солодощі; Проведення навчань, тренінгів та дегустацій; Проведення конференцій та семінарів; Кейтеринг; Вуличні заходи.

Місія підприємства

Підтримка Простору Поруча для залучення і мобілізації ветеранської та громадської спільноти для розвитку, і їх подальшого активного впливу на громадянське суспільство. Цілі: 1. Познайомити мешканців та гостей міста Краматорськ зі світом якісного кавового напою з різноманітних куточків планети. Наше світосприйняття КАВА КРАЩИХ ПЛАНТАЦІЙ СВІТУ ПОРУЧ в нашій кав’ярні. 2. Забезпечити діяльність Центру ветеранів АТО та їх сімей Поруч. 80% від прибутку перераховуємо на функціонування Центру "Поруч".

Історія створення

В 2016 року почався шлях розвитку Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей "Поруч" як "вільного простіру" для спілкування та розвитку ветеранів та громади. З метою сталого функціонування Центру та забезпечення операційних потреб ветерани у 2019 році відкрили в одній з локацій Кав'ярню з одноіменною назвою.

Історія успіху

Ми готуємо окрім кави класичного приготування ще й каву альтернативного заварювання (за допомогою кемекса, аеропреса, пуровера), запашні чаї та лимонади. Розташовані в затишному місці неподалік від автовокзалу Краматорська.

Реалізація місії підприємства

Крок за кроком)

Прибуток та фінансові показники

80 % прибутку йде на розвиток діяльності Центру Поруч

Вплив діяльності

Кількість посмішок відвідувачів Цетру зростає)

Редактори

Володимир Бабич Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю