Вхід Реєстрація

Раненько

Підприємство

Контакти

Детальна інформація

  • Сфера бізнесу: Дитячі товари та послуги, Легка промисловість, Охорона здоров'я
  • Тип соціального підприємства: Надання специфічних послуг, Реінвестування прибутку
  • Заради кого працюєте: Діти і молодь, Пацієнти
  • Дата заснування: 11.06.2013
  • Організаційна форма: ФОП
Про підприємство

Раненько” – це крамниця товарів для дітей. Саме тут Ви знайдете всі необхідні речі для новонароджених і особливо для немовлят, які народилися передчасно чи з малою масою тіла. Основна категорія товарів – це одяг власного виробництва. Ми пропонуємо широку лінійку розмірів одягу для новонароджених (від 38 до 50 розміру), що, зазвичай, підходить немовлятам вагою 1-3 кілограми відповідно. Окрім цього, ми виготовляємо товари для спеціального догляду за малюком (одяг для методу «Кенгуру», укладки, позиціонери, подушки, шторки на реанімаційні столи, чохли на інкубатори для комплектації відділень виходжування та реанімацій). Усі наші товари розроблені спільно із батьками передчасно народжених дітей та лікарями неонатологами, пройшли тестування на базах НДСЛ “ОХМАТДИТ” та Перинатального центру м. Києва. Окрім того, в нашій крамниці можна придбати підгузки, харчування, товари для догляду, спеціальну апаратуру (монітори дихання, молоковідсмоктувачі тощо). «Раненько» - є ініціатором ряду соціальних проектів на підтримку дітей, що народилися завчасно та постійним партнером ГО «Асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

Послуги

*Психологічна та інформаційна підтримка * Надання за наявності "Пакуночка допомоги" безкоштовно для батьків передчасно народжених дітей, які мають скрутне становище і перебувають у відділеннях інтенсивної терапії *Розробка, друк та роздача спеціалізованої поліграфії спільно із Асоціацією батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки" *Передача за запитом восьминіжок - безкоштовних терапевтичних іграшок у відділення виходжування та інші.

Місія підприємства

Підтримка батьків передчасно народжених дітей. За допомогою комплексних рішень відтворити умови, максимально подібні до тих, що були в лоні матері під час вагітності у випадку коли немовля народилося передчасно.

Історія створення

Раненько було засновано у 2013 році у м. Києві. Ідея заснування виникла після народження дівчинки на 7 місяці вагітності з вагою трохи більше кілограму. Пройшовши весь шлях виходжування самостійно мама вирішила відкрити підприємство для підтримки і допомоги родинам, які мають передчасно народжених дітей. З 2016 року засновниця Раненько зініціювала відкриття ГО "Асоціація батьків передчасно народжених дітей" - яка є пацієнтською організацією, яка лобіює інтереси рано народжених немовлят в Україні.

Історія успіху

Компанія має 3 запатентовані зразки, більше 15 розробок гнізд, укладок, чохлів, маєчок для методу "Кенгуру" та розгалужену систему партнерства по Україні у перинатальних центрах та лікарнях. Спільно з ТМ "Дюна" були розроблені крихітні шкарпеточки для немовлят з натурального бамбуку, що не перетискають ніжку та не викликають алергічних реакцій. Щорічні відзначання Дня передчасно народженої дитини відбуваються за сприяння та участі ТМ "Раненько". З 2019 року Раненько спільно із майстринею реборністом виготовляє прототипи реборнів - муляжі передчасно народжених дітей. Такі ляльки допомагають у відділеннях виходжування працювати психологам, готувати майбутніх батьків до можливих передчасних пологів та можуть бути корисними на кафедрах з неонатології.

Реалізація місії підприємства

Ми вивчаємо найновіші міжнародні джерела з сімейно інтегрованої медицини, відвідуємо неонатологічні форуми та конференції, формуємо доброзичливу комунікацію між лікарями та батьками, започатковуємо традиції, такі як день народження Раненько, коли батьки немовлят висилають свої фото і показують як підросли малюки, день передчасно народженої дитини.

Прибуток та фінансові показники

30% прибутку направляються на маркетинг, рекламу, реінвестиції

Вплив діяльності

Ми формуємо додатковий інформаційний простір, де батьки передчасно народжених дітей отримують підтримку, допомогу і необхідні корисні контакти. За сприяння нашої діяльності формується більш позитивна культура спілкування між лікарем та пацієнтом, а відтак і довіра та якість лікування. Ми інформуємо на нашому ресурсі про позиціонування, про дбайливий та турботливий догляд, про метод "Кенгуру", який є золотим стандартом виходжування передчасно народжених дітей. Ми є розробниками позиціонерів, чохлів для інкубаторів та накидок на кувез, і тепер в Україні є рішення для дитячих реанімацій, аби це було доступно, безпечно.Тож, загалом наш вплив на неонатологію є важливим, значущим та помітним.

Редактори

Oleksandra Balyasna Відвідувач

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю