Вхід Реєстрація

Ashoka

Орг, які підтримують розвиток СП

Контакти

Детальна інформація

  • Контактна особа Білл Дрейтон генеральний директор
  • Підтримка, яка надається соціальному підприємництву Фінансування
Про ресурс організацію яка підтримує соціальний бізнес

Компанія «Ashoka» вважається «хрещеним батьком» соціального підприємництва. Саме завдяки діяльності цієї компанії і зокрема її засновника Біллі Дрейтона, соціальне підприємництво як практика бізнесу і як предмет вивчення почало своє широке розповсюдження. «Ashoka» вважає, що будь-яка людина може навчитися і застосувати співчуття, критичні навички, емпатію, роботу в команді, лідерство та робити зміни, щоб бути успішним у сучасному світі. Саме тому необхідно створити можливості, в яких кожен, хто має необхідні навички та ідеї міг вирішувати складні соціальні проблеми. Робиться акцент на тому, що в основі соціального підприємництва лежить принцип «ідея, плюс енергія того, хто здатний її втілити». Саме тому асоціація підтримує не так ідею соціального проекту, скільки здатних втілити її людей. Фонд працює в більш ніж 70 країнах і підтримує роботу майже 3000 соціальних підприємців.

Додаткова інформація

З 2004 року «Ashoka» заснувала «Конкурс змін» (Changemakers competition), в якому може брати участь будь-який підприємець. Для участі в конкурсі достатньо лише описати, представити бізнес-план свого соціального проекту і опублікувати його онлайн на сайті «Ashoka»: Changemakers. Протягом року «Ashoka» проводить близько семи подібних конкурсів, а в кінці звітного періоду комісія заслужених членів «Ashoka» оголошують дванадцять фіналістів. З часів заснування конкурсу було придумано близько 5000 комерційних рішень, спрямованих на поліпшення соціальної ситуації в 145 країнах. Інвестори провідних країн світу вклали близько 30 мільйонів доларів на розвиток цих проектів.

Сама команда «Ashoka» визнає, що стати їхнім стипендіатом не так просто, процедура відбору спрямована на те, щоб загострити ідеї, ретельно продумати методи і способи реалізації. Після відбору , заснованого на п’яти ключових критеріях, обраним стипендіатам на етапі запуску дають стипендію у середньому на три роки.

Редактори

Social Business In UA Редактор

Lorem ipsum dolor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vel molestias laboriosam quas esse nostrum.

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Реєстрація

Вже маєте аккаунт? Вхід
Реєстрація через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Вхід

Ще немає аккаунту? Зареєструйтеся
Вхід через

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю

Шукайте

Реєструйтеся

Додавайте

Навчайтеся

Відновлення паролю